Makyaj Ürünleri Doal- nude makyaj

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

nereus

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
4.451
4
36
kızlar merhaba a.s.
nette dolaşırken gördüm ve çok beğendim
ben çok yoğun makyajı pek sevmiyorum
bu tarz makyaj çok hoşuma gitti ve sizinle paylaşmak istediim
Artdeco ürünleriyle yapılıyormuş daha önce hiç uygulamadımm
ama gelinlikde doğal makyaj çok hoşoluyor

önce kapatıcı uygulanıyor

Daha sonra kahverengi tonundaki farlarla göz makyajı yapılıyor.
far1.jpg

far2.jpg

far2.jpg

far3.jpg

Daha sonra bir spreyle göz çevresindeki makyaj sabitleniyor.ıSıM ( skin yoga face )

sprey.jpg

rimel uygulanıyor

rimel.jpg

allık uygulanıyor

200.jpg

vee rujj

dudak.jpg

ve bitmiş hali

son.JPG

Son düzenleme:
elerinize sağlık arkadaşlar çok güzeller sanırım en çok doğala yakın olan far kahve oluyo hemen 1 tane edineyim bari:))

sadece göz çıukuru etrafındaki morluğu kapatıp cilt rengini bu kısma vermek birazda kalemi göz yapınıza bağlı olarak üst ve alta sürüp rimelle kirpikleri belirginleştirmek bil sizde gizli kalmış güzellikleri ortaya çıkarmaya yeter. FAra bile gerek yok aslında.

evet kızlar ciddi çok güzeller hepsi
ilarzu yap bacı bekliyorum sen zaten çok güzel makyaj yapıyon
sineks bende çok beğendim bu makyajı bayan güzel sanırım oyüzden kaydirigubbakcemile3

Doğal makyaja bayılıyorum, kadının önüne geçmeyen, kadını öne geçiren makyaja...

Benim zevkime göre makyaj baktığımda ; "Ay ne güzel , bebek gibi.. Çok hoş kız.." dedirtmeli..

" Şu kadının makyajına bak , ne güzel yapmış ... " dedirtmemeli...

Bilmem anlatabildim mi yerimseniben

Birkaç foto eklemek istedim beğendiğim doğal makyaj fotoları ;
Ya&

37%5B1%5D.jpg

thumb.jpg

kızlar içlerinde sadece birkacının makyajı nude tonlarında yapılmıs ...digerleri pekte oyle degil ama

kızlar içlerinde sadece birkacının makyajı nude tonlarında yapılmıs ...digerleri pekte oyle degil ama

Evet cnm bunlar da (benim eklentilerim de dahil) çok doğal sayılmaz ama sanırım doğaldan kasıt abartıya kaçmayan.. Yani hani makyaj yaparsın , dudaklar koyu ve ben

burdayım der ; gözler , kaşlar ben burdayım der, yanaklar desen pespembe olur... Yani göze o kadar kalabalık gelir ki görüntü , abartılı makyaj deriz.. Ama kiminde de makyaj

vardır evet ama her yer abartılı biçimde göze görünmez; ya dudak ön plandadır , ya gözler , ya elmacık kemikler.. Böylece makyajlı ama bir o kadar da sade görünülür...

Bunlar da bu düşünceden hareketle konuldu yerimseniben

ben bunların ufacık hareketlerle olan doğla makyajlar olduğunu düşünmüyorum
en başta bile kaç tane atraksiyon yapıyor
kalemler farlar ışıklar fondoten falan filan
en doğal gözükeninde bile kaç tane sey var kat kat
takma kirpik almış başını yürümüş zaten:KK70:

kazuletim tabiki fotoshoplularda var aralarında ışıkdı şuydu buyddu derken doğallık kalmıyor çobuğunda ama demek istediğim şu
ben çok ağır sevmiyorum hafif yapınca doğal güzel olunca ayrı hoş oluyor
göz altındaki morluğu kapatıp hafif parlatıcı sürünce afetde olunabiliniyor yani
ben kendime ağır makyaj yakıştıramıyorum benim gibi olanlarvarmı merak ettim

X