Cilt Bakımı Ürünleri Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Kızlar ben yağ karışımı yapıcak bi şişe bulamadım...
Küçük bi cam kapta karışımı yapsam sonrada üstünü örtsem nasıl olur :)
Yani bakıyorum etrafa ama boş şişe yok :S

İyi ama elinizdeki düşük konsantrasyonda olsa dahi asit!
Asit tahriş olmuş deriye sürülmez, o kısmın hücre yapısını bozarsınız.
Kullanmayın o kısımlara.

kızlar gözlerimin etrafında yağ bezeleri oluşmaya başladı. laktik asitli tonik iyi gelir mi acaba . göz çevresine sürüyor musunuz

kızlar bi de doğal deodorant istedim. sabun gibi bişi geldi. şap yazıyodu galiba üstünde . dirak koltukaltına mı sürcem onu

Göz altına yani vücudun en ince en hassas bölgedeki derisine asit sürmekten bahsediyorsunuz, yanlış okumadım değil mi!
Lütfen biraz araştırmacı olun. Laktik kelimesi tatlı görünebilir ama arkasından gelen ASİT kelimesi hiç mi ürkütmüyor sizi?
Hayati organınızın etrafına nasıl kullanmayı düşünürsünüz ya gözünüze kaçırsanız yada deri zaten ince gözlerinize görme yetinize etki ederse!
Unutmayın o yağ bezelerini sevmediğiniz için çok pişman olursunuz.
Ki göz çevresine yağlar kremler dahi şişlik, alerji yapabilirken siz kimyasal peelingde kullanılan asit (her ne kadar oranlar sebebiyle mikro peeling yapsada) sürebilmek fikrindesiniz.
Lütfen göz çevresine kullanmak gibi bir hata yapmayın

Evet doğal deodorant denilen kristal yapıdaki o ürün ''potasyum alum'' yani kısaca halk arasında bilinen adıyla şaptır, ıslatıp koltuk altınıza süreceksiniz

Kızlar ben yağ karışımı yapıcak bi şişe bulamadım...
Küçük bi cam kapta karışımı yapsam sonrada üstünü örtsem nasıl olur :)
Yani bakıyorum etrafa ama boş şişe yok :S

Tatlım bu gecelik idare etsin ama yarın mutlaka ağzı kapalı bir kaba aktar ve güneş görmeyen yerde muhafaza et karışımını.

Son düzenleme:

Tamam canım bu gecelik böle idare edeyim sonrada bişiler bulayım ona ben.

Tamam canım bu gecelik böle idare edeyim sonrada bişiler bulayım ona ben.

Laktik asit konusunda fikir ve bilgi verdiğim için hatayı kendimde aramama ramak kaldı...

evde boş kapların hepsini yıkadım bişeye lazım olurlar diye :) laydi nar çekirdeği yağıyla pirinç kepeğini karıştırcaz demi

evde boş kapların hepsini yıkadım bişeye lazım olurlar diye :) laydi nar çekirdeği yağıyla pirinç kepeğini karıştırcaz demi

Bende tüm boş şişeleri plastik kapları yıkayıp saklıyorum hepsini karıştırma canım yarı yarıya karıştır ki kalan kısmı istediğinde tek kullanabilesin

Alınacakları toparlıyorum,
hindistan cevizi yağı
boyalı saç şampuanı
new saç kremi

Lady,cim, akne için de önereceğin herhangi ürün var mıdır? Sitede göremedim ama burada onu onunla bunu bununla karıştırıp birşeyler yapıyorsunuz,
belki vardır dedim.

İyi ki bu başlık var.

Selena olsam hindistan cevizi yağı diliycem
hemen denemek sonucunu görüp ikidebir saçlarıma ellemek sevinmek istiyorum.
Mutlu olmak benim de hakkım.

İşte o pastırma kokusunun saç parfümünü çıkartamazlar mı?

Akne için senin de önerine açığım diren,cim?

Tatlım bal süt sabunu, nane sabununu yüz temizliğin için tavsiye ederim süt bal cildi yatıştırır hem kir yağ oluşumundan hem gözenek tıkanmasından korur, nane sabununda da gerçek nane yağı ve nane parçaları kullandıkları için antiseptik özellik gösterecektir
Kil maskesi yap akneye siyah noktaya bire bir, ben hem sade kil aldım hem gingseng ilaveli kil aldım, bu ara gingseng ilaveli kili kullanıyorum.
Yapılış oranlarını başlığın ilk mesajında link olarak ekledim oradan faydalanabilirsin.
Saçtaki koku problemi için az miktar solid parfüm sürebilirsin

Evet canım fesleğen kremi melisa kremine göre çok daha hafif.

melisayı yüzüme süremiyorum ayrıca 12 grlık pudra kabım vardı nemlendiriciyi ona yapıcam.1 tane evigen fazla gelir herhalde yarım koyup yarısını şampuana ekliyim.Ben laktği %10luk aldım cildim hassas ve roaccutane ı yeni kullandım diye yeni yeni tarifler bekliyorum ayrıca kızlar.Birde kil hangi renk yeşilmi grimi?

Aaaa solid parfüm saç için süpermiş:) kiraz çiçeğiydi galiba ilk aldığım. Nasıl harika kokar:)
Sabun almıştım ama kullanamadım. Yani düzenli kullanamadım. Yani kullanamıyorum.
Dört tane sabun var, hepsi bi açılış kullanılması yapıldı öyle duruyorlar.
Akne siyah nokta ve kil. Önce gingsengsizini deneyeyim.
Çok iyi oldu bu taze bilgiler. Teşekkürler ederim sana Lady,cim

Canım çok gelmez 1 tane ilave et homojen şekle gelene kadar karıştır.
Çok geçmiş olsun tatlım, laktiği kullanmak için acele etme cildin o ilaç yüzünden çok kurumuştur şimdi eylül sonunu bekle, şimdi yağ bakımlarınla devam et
Canım kil çıkarıldığı bölgedeki mineral yoğunluğuna göre renk alır renge takılma bu yüzden
Ve şöyle söyleyeyim 20 nin üzerinde farklı kil kullandım ama hiçbiri doa nın ki gibi değildi çok kaliteli yapıda kil getirmişler sağolsunlar

Rica ederim tatlım güle güle kullan, solid parfümü duş çıkışı bir miktar alıp koltuk altına yedirerek sür deodorant ve rolonların yüzüne bakmayacağının garantisi benim

Bir fıs lavanta yağı tavsiye ederim aslında o kadar da kokmuyor ki
Canlarım yağlar esasn içermiyor doğal kokuları

Ladycim lavantanın kokusu bana ağır geliyor :)
Az önce tırnaklarıma pamukla sürdüm :)
Bütün odayı kapladı koku başıma ağrı yapıştı :)
Benimde kolayım bulunmuyor valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…