Cilt Bakımı Ürünleri Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
saç uzatma bakım yağını nasıl uyguluyorsunuz??

Canım ben haftada bir kere banyodan önce saçıma diplerine masaj yaparak, uçlarına falan heryerine sürüyorum.
30 Dk - 1 Saat bekletiyorum, sülfatsız şampuanla yıkıyorum

Ve banyodan sonra yumuşacık bir saç...

shea butter
bayıldım bayıldım bayıldım
etkisini şöyle anlatıyım.
bababannem yatalak hasta ve ben bakıyorum hep.
yatalak hasta olduğu için bezlenmek zorunda ne yazik ki. :26:
yaz sıcakları malum pişik oluyor ne kadar açılsa bile shea butterdan sürdüm ve hemen aldı kırmızılığı, pütür pütürlük gitti.
rahat etti canım babaannem
onun adına çok mutlu oldum.
mucize gibi kesinlikle.

Son düzenleme:
Kızlar biz pirinç kepeği yağını lekelerimiz için kullanıyoruz ya bu süreci hızlandırmak için pirinç suyunu da tonik olarak kullanabilirsiniz Uzakdoğu'da kadınlar da ciltlerini beyazlatmak için pirinç tozu kullanırlarmış.Bunlardan yola çıkan araştırmacılar pirinç suyunun cildi beyazlatıcı ve ölü deriyi arındırıcı özelliğinin bulunduğunu farketmişler. Bu linkte nasıl hazırlanacağı gösteriliyor ilginizi çekebilir diye düşündüm arkadaşlar:):) Rice Water For Healthy Skin - YouTube

Shea butterı ele sür ayağa sür dize sür saça sür dudağa sür yaraya sür bereye e işte yani nereye istersen oraya sür, bu yağı annesi pek becerikli yetiştirmiş afferim onaaa..

kızlar melisa kremi sivrisinek ısırıklarına çok iyi geliyor bilmem denediniz mi şu an tatildeyiz burda çok sivrisinek var dünde kardeşimi ısırmışlar bende melisa kremi sürdüm ona iyi gelmiş az önce gelmiş diyoki abla beni gene ısırdılar şu sihirli iksirinden biraz daha sürsene diyo

O zaman ben bu işi kışa erteliyorum :)
Çünkü biliyorum güneşten uzak kalamayacağım...( ne kadar uzak durmak istesem de)
Kaş yapalım derken göz çıkarmayalım:)

tatlım beni sivrisinekler çok ısırır normalde kan grubumdan dolayı sanırım. ama fesleğen krem kullanmaya başladığımdan beri akşamları ısırmıyorlar artık bilgin olsun

Bugün pirinç kepeği yağı, nar çekirdeği yağı,kara üzüm çekirdeği yağı, lavanta yağı ve lavanta suyu sipariş verdim...
Yüzümde bi kaç sivilce lekelesi oluştu bi kaç gün önce bi an önce gitmesi lazım
Kızlar siz bu yağların etkisini ne kadar zamanda gördünüz...

kızlar sonunda sipariş verdim çok mutluyum :) kapıda ödeme yapıcağımız zaman evde değilsek nolucak ilk defa internetten alışveriş yapıyorumda
siparişlerim;
kil
kil sabunu
nar sabunu
lavanta suyu
pirinç kepeği yağı
nar çekirdeği yağı
hediye olarak krem gönderirlerse çok mutlu olucam :))))

Kızlar acaba bu asitlerin kullanım ömrü var mı varsa ne kadardır bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

kızlar ben alışveriş yaptım ama puan falan bişey yazmıyo nedenki

Herhalde puanla alısverıs bellı bır dönem uygulanmıs kalkmıs şuan hıcbırımızde puan gorunmuyor aslında puan uygulaması yapılmıyorsa oradakı puan hareketlerı bolumunu kaldırsalar ıyı olur kafa karısıklıgı yaratıyor ki zaten puanla alacaklarımızdan fazlasını gonderıyorlar.

canım bilgi için çok teşekkür ederim. yine bi sorum olacaktı sana ama..
şimdi öncelikle laktik asitli gülsuyunu (yada lavanta) bazı akşamlar kullanıyorsun. pekiii her sabah kremlenmeden önce laktik asitle mi siliyorsun yüzünü? yağ bakımı yaptığı akşamların sabahında da laktik asit kullanıyor musn? yani benim anladığım bu laktik asitli suyu tonik niyetine her temizlikten sonra sürüp (her sabah - ve bazı akşamlar) sonra da kremleniyorsun, doğru mudur ??
ben güneş kremi konusunda kendime güvenmiorum aslında ama şimdiye kadar da cildimde hiç güneş lekesi olmadı, güneşlenmem, kapalı olunca da başörtü şapka görevi görüp engellior mudur nedir diye düşündüm. çünkü yüzümdeki izler sivilce izi ve artı hafif çukurluklar var sivilcelerden ve ergenlikten kalan..güneş izi değiller.. ben laktik asite başlamayı düşünüyorum ama kullanımından emin olmam lazım..

laktikli gülsuyunu nerede muhafaza ediyorsun,cam mı,normal gülsuyu şişesinde ki :) yani asit ya farkediyor mu nerede olduğu acaba?

Canım kullan mükemmel sonuç alırsın ama yüksek faktörlü koruyucunu sürdükten sonra uygula, şemsiye altında dahi kararacaksın kuzenimde denedik çikolataya döndü

Sağolun kızlar, kullanayım bakalım doa nın kakao yağını, çikolata gibi olursam bir teşekkür daha onlara

Ağlayınca hemen cevapları yağdırmışsınız ha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…