Cilt Bakımı Ürünleri Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
kızlar lavanta suyu mu gül suyu mu? ben gül suyu kullanıyorum yüzüm gerim gerim geriliyo, kuruyo lavanta suyu daha mı iyi?

Canım öncelikle o kullandığın gül suyunun açıklama kısmına bir bak bakalım eğer deiyonize su ve gül esansı yazıyorsa o gerçek gül suyu değil demektir, sentetiktir bu yüzden kurutup germiştir cildini.

Eğer öyleyse bence doa nın gül suyunu al derim çok kaliteli bir gül suyu getirttiler, hatta şöyle söyleyeyim çok ünlü ve pahalı ürün satan bir kozmetik firmasına gül suyu ve gül esansı tedarik eden bir firmadan ithal edildi gül suyu:KK9:

Canım öncelikle o kullandığın gül suyunun açıklama kısmına bir bak bakalım eğer deiyonize su ve gül esansı yazıyorsa o gerçek gül suyu değil demektir, sentetiktir bu yüzden kurutup germiştir cildini.

Eğer öyleyse bence doa nın gül suyunu al derim çok kaliteli bir gül suyu getirttiler, hatta şöyle söyleyeyim çok ünlü ve pahalı ürün satan bir kozmetik firmasına gül suyu ve gül esansı tedarik eden bir firmadan ithal edildi gül suyu:KK9:

hadi ya :KK70: lavantayı tercih etmeyi düşünüyorum beybi ya bide onu kullanalım :KK70:
buarada açıklama kısmı yok :KK43: aktardan almıştım destek doğal gül suyu diye

hadi ya :KK70: lavantayı tercih etmeyi düşünüyorum beybi ya bide onu kullanalım :KK70:
buarada açıklama kısmı yok :KK43: aktardan almıştım destek doğal gül suyu diye

Ah bu bazı aktarlar tam sopalıklar.
Bak şimdi ya şeytan dedi al o markayı al götür laboratuvara analize sonrada neticeye göre kopart kıyameti :KK9:
Neyse boşverin onları artık, ne güzel doa bize %100 saf gül suyu ve lavanta suyu getirtti:KK9:

Son düzenleme:
Bak şimdi ya şeytan dedi al o markayı al götür laboratuvara analize sonrada neticeye göre kopart kıyameti :KK9:
Neyse boşverin onları artık, ne güzel doa bize %100 saf gül suyu ve lavanta suyu getirtti:KK9:

alacağım kızlaaaaaar eğer bunlarda etki etmezse pes edicem yüzümü sadece suyla yıkıcam..:KK43:
laktik asitten korkuyorum o yüzden eylülde başlamayı düşünüyorum, hemde burnum 2 aylık olsun her tehlikeyi atlatmış olsun daha rahat ederim :)

Canım ben saç dökülme yağını şampuanıyla birlikte nerdeyse 2 aydır kullanıyorum..Bende korkunç derecede saç dökülmesi vardı.Abartısız avuç avuç saçlarım elimde kalıyordu..Yıkarken bir avuç kuruturken bir avuç şeklinde bu sırada arada kepeklenme olurdu kafam hep kaşınırdı..Cansız mat bir görüntüsü vardı..Oturup ağlıyordum yani o derece..Zaten doa kozmetiği bulmama da dökülen saç problemimdi..
Ben saç dökülme yağını 250ml olan kremiyle karışırdım(Firmanın önerisiydi)onu her yıkamadan önce saçlarımı ıslatıp az miktarda saç derime yediriyorum ve 1 saat sonra şampuanıyla yıkıyorum ve 400ml olan kremiyle de duruluyorum..Bana göndermiş oldukları keratin maskesi vardı.Hafta da bir de onu yapıyorum..Bende çok şükür dökülme problemi kalmadı.Ha arada 5-6 tel dökülüyor o da normal bence...
Bu arada demek istediğim yağ tek başına işe yarar mı?pek sanmıyorum ama eğer aşırı bir dökülmen yok ise yarar diye düşünüyorum...

Pardon dökülme kesildi yazdım..Bunları da ilave edeyim birde...Kepektir kaşıntıdır kalmadı.saçlarım bayağı canlı ve parlak duruyor....

çok teşekkür ederim. ya saç kremi dedin de benim saçlarım inanılmaz derecede vıccık vıccık yağlıdır. bilemedim şimdi. ama işe yararsa denemeye değer.

Bir sopalıkta bende:KK17::KK17:
Bekleyemedim doa'nın ürününü:18:
Üzerinde ıspartanın güllerinden yapılmış %100 orginal yazıyordu :KK53: Bende inandım..:)
Döktüm valla içine Laktik Asiti :18::18:

ladysubaru sana da çok teşekkür ederim cevapların için. peki sabah uyandığımızda yine cildimizi temizliyoruz di mi? cildi temizledikten sonra kendi kullandığımız nemlendiriciyi sürsek olur di mi?

benim daha şimdiden yeni sipariş veressim var nolcak? :KK60:
saç dökülmesine karşı bakım yağı, eski nesil saç kremi, argan yağı ve hint yağı almak istiyorum.:KK23:

çok teşekkür ederim. ya saç kremi dedin de benim saçlarım inanılmaz derecede vıccık vıccık yağlıdır. bilemedim şimdi. ama işe yararsa denemeye değer.

Canım şampuanı sülfatsız olduğu için az köpürüyor ama çok iyi temizliyor..O yüzden sanmam problem yaşayasın...Yani saçın vıcık vıcık kalmaz..

alacağım kızlaaaaaar eğer bunlarda etki etmezse pes edicem yüzümü sadece suyla yıkıcam..:KK43:
laktik asitten korkuyorum o yüzden eylülde başlamayı düşünüyorum, hemde burnum 2 aylık olsun her tehlikeyi atlatmış olsun daha rahat ederim :)

:nazar:Aman tatlım daha yeni oldu ameliyatın isabetli karar vermişsin:KK34:
Bir sopalıkta bende:KK17::KK17:
Bekleyemedim doa'nın ürününü:18:
Üzerinde ıspartanın güllerinden yapılmış %100 orginal yazıyordu :KK53: Bende inandım..:)
Döktüm valla içine Laktik Asiti :18::18:

Nasılsa miktarı yüksek değil omuzlarına kollarında kullan çabuk bitsin :KK9:

ladysubaru sana da çok teşekkür ederim cevapların için. peki sabah uyandığımızda yine cildimizi temizliyoruz di mi? cildi temizledikten sonra kendi kullandığımız nemlendiriciyi sürsek olur di mi?

Tabi tatlım gece yağ sürüyor olacaksın neticede sabah nar sabununla yıka kendi nemlendiricini sür hatta bir öneri daha o kullandığın nemlendiriciye azlık çokluk durumuna göre 1 yada 2 tane evigen ampul ilave et güzelce karıştır cildinin yenilenmesini tetiklesin:KK1:

umarım etki görürsün tatlım :KK70:
bizide bilgilendirmeyi unutmayınn

Canım ben başladım çünkü su sıra işim olmadığı için hep evdeyim..Dışarıda akşam saatlerinde çıktığım için bana problem olmaz diye düşündüm..Gündüzleri dışarı çıkmadığımda bari bu zamanı değerlendireyim dedim..Malum 10 gün sonra Ramazan geliyor..Öyle de 1 ay geçer..benim iş anca eylülle olursa olur...Güneşe de çıkmıyorum.Benim için ideal oldu bu durum.Olur da çıkarsamda koruyucu kremim var.Gözlüğüm var..Şapkam var:KK34::KK34:

benim daha şimdiden yeni sipariş veressim var nolcak? :KK60:
saç dökülmesine karşı bakım yağı, eski nesil saç kremi, argan yağı ve hint yağı almak istiyorum.:KK23:

Bu kadar uygun fiyata bu kadar orjinal ürünü buldukça gözümüz doymuyor :KK1:
Bana da 2 aydır her hafta düzenli bir paket geliyor,Duramıyorum ki birşeyler almadan :KK16::KK16:
Birde işe yaradıklarını gördükçe valla dayanamıyorum..

Son düzenleme:
Nasılsa miktarı yüksek değil omuzlarına kollarında kullan çabuk bitsin :KK9:

Oldu canım :KK3: Ben onun içine nur topu gibi Laktik Asit koymuşum omuzlara harcarmıyım hiç :KK53:
Direk cilde pamukla pat pat :KK16::KK16:

Tamam işte tatlım yüzünden sonra boynuna ve omuzlarına da kullan dinle sen beni:KK9::KK9:

Bu kadar uygun fiyata bu kadar orjinal ürünü buldukça gözümüz doymuyor :KK1:
Bana da 2 aydır her hafta düzenli bir paket geliyor,Duramıyorum ki birşeyler almadan :KK16::KK16:
Birde işe yaradıklarını gördükçe valla dayanamıyorum..

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK76:

X