Cilt Bakımı Ürünleri Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
merhaba kızlar. bugün ilk kargom geldi. ben kardeşim için seborik dermatit için şampuan sipariş etmiştim .dökülen saçlar için sülfatsız şampuan geldi. sizdemi bunu kullandınız acaba?
birde hediye ekleniyormuş kolilere ama bende çıkmadı( neden ki?

levanta sabunu yazmıştım 2 tane . tek geldi. ((

Merhaba tatlım. Saboreik dermatit için zaten tüm şampuanlar sadece saçın boyalı, yağlı vs oluşuna göre değişiyor.
Mail at eksik ürününü belirt hemen ilgilenirler

tatlım dökülen saçlar için şampuanını ben kullanıyorum memnunum şimdilik bir sorun olmadı ama saç kreminide tavsiye ederim gerçekten hem bakım yapıyor hemde yumuşatıyor.

hediye olayına gelince; birçok kişiye gönderiyor hatta bende burda okudukça fesleğen kremini almak istediğim halde sepete atmıyorum hediye gelir diye
4. siparişim geldi ama yok hala fesleğen kremim ama sabunu söylersen gönderirler hatta ağzınla hediyede iste kırmazlar bence

ben kendimi biliyorum bir gün sürerim ikinci gün bırakırım onun için senin uyarılarını dikkate alıyorum canım

ben kendimi biliyorum bir gün sürerim ikinci gün bırakırım onun için senin uyarılarını dikkate alıyorum canım
Tatlım lütfen dikkate almaya devam edin ki istemediğiniz sonuçlar almanızı sizden sonra en başta ben istemiyorum, çoğumuzun problemi lekeler olanları yok edelim derken yenilerini yaratmayalım ki yağ bakımı yapanları bile sıkıştırıyorum yüksek faktörlü koruyucu kullanmalısınız diye

Mail attım .hatta hediye koymamışınız neyse dedim bakalım:)))) ne cevap gelecek:))))

heeehhhheeeeyyyy

bugün babam anneme kızım günden güne güzelleşiyor demişşş hattaa babasına çekmiş diye de şakasını yapmış annem de çatlamış gülmekten
demek ki bakımlar işe yarıyor hatunlaar

kızlaaaar kargom geldi.
sağ olsunlar birçokta hediye yollamışlar solidler dahil.
kullandıkça yapıcam yorumlarımı. ama gönderdikleri solidlerden sadece vanilyaya bayıldım
muhteşem kokuyor.
diğerleri çok ağır.
gülde göndermişler ama bana çok ağır geldi. fakat baz olacak kullanılabilir.

kaç tane solid göndermişler...

mayushi sandal agacı solidi erkekler için ....

selamlar

sabahtan beri bütün sayfaları okumaya çalıştım. pirinç kepeği yağı çok cezbetti beni. şimdi bunu alıp nar sabunuyla cildimi yıkadıktan sonra cildime sürsem nasıl olur? cilt rengini açmak ve bıyık bölgesindeki lekeden kurtulmak istiyorum. bir de ne miktarda sürcez. böle krem gibi mi sürcez?yoksa azcık azcık mı? sadece pirinç kepeği yağı yeterli olur mu yoksa nar yağıyla mı karıştırim daha etkin olsun diye. bir de her gece yatmadan önce sürsem olur mu? yoksa belirli aralıklarla mı?

bir de ozon yağını şu kaşlarımızı aldığımız yerlere ve ince göz çevresi derisine sürebilir miyiz?

bir de bu katı parfümlerden en hafif olanı hangisi kızlar? ben aşırı derecede hafif kokular kullanıyorum. temizlik kokusu böle fresh şeyler seviyorum. misal parfüm olarak noa kullanıyorum.

saç dökülmesi için olan yağını kullanan var mı ondan da alıcam kesinlikle?

çok şey sordum umarım cevaplarsınız.

hayal kırıklığı derken? Yanlış bişey mi söyledim? Burda herkes kendine gelen hediyeyi söylüyor bana da kaç tane göderdiler diye soruldu ona cevap verdim. Doa kozmetik herkese hediye yolluyor.

hayal kırıklığı derken? Yanlış bişey mi söyledim? Burda herkes kendine gelen hediyeyi söylüyor bana da kaç tane göderdiler diye soruldu ona cevap verdim. Doa kozmetik herkese hediye yolluyor.

Hayır tatlım sadece satışa çıkmamış solidlerin bir kaç gün önce alışveriş yapan 20 kişiye gönderileceğini belirtiyorum hatırlarsanız haberi ben verdim sizlere, ha tabi özcan bey kıyamamış süreyi ve kişi sayısını yükseltmişse çok güzel olur.
Elbette alışveriş yapan herkese hediye yolluyorlar ama hediye solid durumu farklı

kızlar lavanta suyu mu gül suyu mu? ben gül suyu kullanıyorum yüzüm gerim gerim geriliyo, kuruyo lavanta suyu daha mı iyi?

Merhaba.
Nar sabunu ile cildi temizleyip pirinç kepeği yağı çok doğru kombin, hatta buna evet nar çekirdeği yağı ekleyebilirsiniz.
Tüm cildinize 3-4 damlayı masaj yaparak uygulayın yetecektir.
ozon yağını göz çevresi dahil tüm cildinize sürebilirsiniz
Saç dökülmesi için olan yağdan çok memnun arkadaşlarımız var gördüklerinde yardımcı olacaklardır, malesef hafif kokulu solid konusunda yardımcı olamıyorum çünkü ben şekerli, baharatlı yapıdaki kokulardan hoşlanıyorum, alımlarım buna yönelik

Canım ben saç dökülme yağını şampuanıyla birlikte nerdeyse 2 aydır kullanıyorum..Bende korkunç derecede saç dökülmesi vardı.Abartısız avuç avuç saçlarım elimde kalıyordu..Yıkarken bir avuç kuruturken bir avuç şeklinde bu sırada arada kepeklenme olurdu kafam hep kaşınırdı..Cansız mat bir görüntüsü vardı..Oturup ağlıyordum yani o derece..Zaten doa kozmetiği bulmama da dökülen saç problemimdi..
Ben saç dökülme yağını 250ml olan kremiyle karışırdım(Firmanın önerisiydi)onu her yıkamadan önce saçlarımı ıslatıp az miktarda saç derime yediriyorum ve 1 saat sonra şampuanıyla yıkıyorum ve 400ml olan kremiyle de duruluyorum..Bana göndermiş oldukları keratin maskesi vardı.Hafta da bir de onu yapıyorum..Bende çok şükür dökülme problemi kalmadı.Ha arada 5-6 tel dökülüyor o da normal bence...
Bu arada demek istediğim yağ tek başına işe yarar mı?pek sanmıyorum ama eğer aşırı bir dökülmen yok ise yarar diye düşünüyorum...

Pardon dökülme kesildi yazdım..Bunları da ilave edeyim birde...Kepektir kaşıntıdır kalmadı.saçlarım bayağı canlı ve parlak duruyor....

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…