Cilt Bakımı Ürünleri Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Kızlar benim sorumu niye takmadınız ama :2::2::2:

Kakao yağını deniz havuz olaylarında güneş yağı gibi kullananlar var mı bronzlaştırıyormuş galiba

ben cevap veriyim. :)
ben geçen sene kakao yağı sürüp bronzlaşmıştım ve muhteşem yakıyo. Doa'nın ki saf olduğu için çok daha etkili olacaktır eminim.
Birde benden tavsiye ben içine sızma zeytinyağı ve havuç yağı eklemiştim. Tatilden geldiğimde herkes nasıl yandığımı sormuştu. Umarım faydalı olmuştur. :)

Hmm yağı erittikten sonra ekledin galiba. Ben de deneyeyim bakalım sağol canım

ben de götürüm kakao yağımı yanımda iyi ki yazmışsınız :) bir tane de havuç özlü güneş yağım var üstüne de ondan sürsem olur herhalde:26::26:

Kakao yağını deniz havuz olaylarında güneş yağı gibi kullananlar var mı bronzlaştırıyormuş galiba

Canım merhaba, Ceyda cevap vermiş ama bende fikrimi beyan ediyim:)

Bu sene sırf kakao yağı ile yandım. Mükemmel sonuç veriyor! Doa'nın kakao yağı değildi fakat arada çok fark olacağını sanmıyorum. Gerçekten tavsiye ederim. İlk önce bronzlaştım melez gibi oldum yavaş yavaş çikolataya dönmeye başladım.
Herkes "ne güzel yanmışsın, ten rengin çok güzel olmuş, nasıl yaptın" diye soruyo

Hmm yağı erittikten sonra ekledin galiba. Ben de deneyeyim bakalım sağol canım

benim kullandığım katı değildi canım. Ama gerçek olanı katıymış doa'daki de katı. Ama sen şimdi onları karıştırdıktan sonra güneşte kullanıcaksın zaten sıvılaşıcak ısıda. Bu arada sızma zeytinyağı neyse ama havuç yağının orjinaline güvenmek zor. Ben saf zeytinyağının içine 2 havuç rendeleyip 3 gün güneşte bekletip süzdüm. Sonrada onu kakao yağına karıştırmıştım. Çokta güzel oldu tavsiye ederim.

ben de götürüm kakao yağımı yanımda iyi ki yazmışsınız :) bir tane de havuç özlü güneş yağım var üstüne de ondan sürsem olur herhalde:26::26:

sadace kakao yağı bile çok güzel bronzlaştırıyor. Ama elbette güneş koruyucu krem de kullanın, havuç özlü kremlerde içinde krouma faktörü varsa hem bronzlaştırır hemde korur. Tabi faktörüne de bağlı.

ben de geçen sene kakao yağıyla yanmıştım ve hayatımda ilk defa okadar çok yandım. benimki şişe içindeydi ve katıydı kullanmadan önce sıcak su içinde bekletiyordum sıvılaşıyodu.
ama dikkatli kullanılmasını yoksa lekeli bronzlaşmaya neden oluyormuş diye duydum bende öyle bişi olmamıştı gerçi.

Güzel canım diğer versiyonlarınıda dinledim virüs gibi yayılmış maşallah tüm dünyaya

Bence kıyamadılar ayırmaya o gün ve ertesi günlerde alışveriş yapan herkese yolluyorlar

Canım kullan mükemmel sonuç alırsın ama yüksek faktörlü koruyucunu sürdükten sonra uygula, şemsiye altında dahi kararacaksın kuzenimde denedik çikolataya döndü

Son düzenleme:
Hala kargo bekliyorum!
Birkaç saat önce aras kargonun arabası geçti heyecanlandım ama durmadı.
Yahu benim evime uzakta değil buraki şubeleri ama kaç saat oldu hala yok.
Babaannemin durumu iyi olsa gidip ben alıcam ama bırakamıyorum.

Lady sarı şeker sana sorum var canım.
Buğün Laktik asitte kavuştum.Bana 100ml gül suyu ile karıştır kullan dediler tamam dedim.Kullanayım pamukla mı dedim..Olur iyi dediler.sonra dedim ben bunları çok yordum maillerle :)Dedim birazda Ladysubaru yu yorayım
Şimdi canım pamukla mı süreyim cildime?Birde üstüne krem yada yağ kullanabilirmiyim???

Geldim tatar güzelim
Kaçlık aldın laktiği yaz ona göre yardımcı olayım

Kargom geldı az önce kızlar arkadasların yazdıgı aynı kokulardan bana da gelmıs ( içlerinde keşke hanımelı de olsaydı ama yok ) kokular hakkında yorum yapacaktım ama hepsını kokladım kokladım kokular burnumda bırbırıne karıstı hıc bırınden bırsey anlamadım desem yerıdır en ıyısı kokularla ılgılı yorumumu daha sonra yapayım.

Buradakı arkadasların nar sabunu yorumlarıyla nar sabunu da aldım rengı de pek guzelmıs.
Bu arada kızlar lavanta yagı, lavanta ve gul suyu da satısa cıkmıs.

Canım hemen nar sabununu dene Ben bayılıyorum ona...

Canlar ufak ama önemli ricam var... umarım uygularız..
alışveriş yapılan bütün sitelerde ürün yorumları mevcut. insanlar kullandıkları ürünle ilgili her daim yorumlarını ıyı ya da kötü bildiriyor. ve bu iyi birşey bana kalırsa. biz doa ürünlerini kullananlar olarak buraya yaptıgımız her yorumu sitelerine gönderirsek kadınlar kulübünden olmayıp ta siteye bakıp alacak ınsanlar açısından çok iyi birsey olacagını düsünüyorum. siteye göz atıldıgında ürünler güzel e kullananlar da cok fakat yorum yok. bir kaç ürünün altında yazacak olanlar zaten yazmış. lütfen ürün yorumlarını boş bırakmayalım da faydalananlar artsın. aldıgımız ürünü kullandıktan sonra 2 3 kelimeyle özetlesek bile yeter..

Oleeey lavanta yağı suyu ve gül suyu stoklara girdiğine göre o zaman benimde kargom bugün bana doğru yola çıktı

Evet benim
Tatlım 20 lik aldım..Sen öyle almıştın ya dedim geri da kalmayayım...

Zaten 20 lik laktik 100lük gül suyunda iyice seyrelecek
Canım en güzeli benim yaptığım gibi 1 çay bardağı gül suyuna 1 şişe %20lik laktik ilave et.

Aaa orda varmış yorum butonu..Ben hemen aldıklarımı yazarım:)
Hiç farketmemişşim.Ben ürünleri burdan arkadaşların tavsiyeleri ile seçip aldığım için sadece siteye sipariş geçerken giriyordum..
Çok doğru söylüyorsunuz faydalananlar olsun

Tamam tatlım..Nasıl kullanayım?Cildime parmak uclarıyla mı yedireyim yoksa pamukla mı??Bir de üstüne gece yatarken yağ kullanabilirmiyim?

tesekkürler ilgin için sedacım.. bence böyle böyle ürünler daha cok yorumlanır, talep artar , gelişir, katkımız olsun degıl mı bıze bunca iyiliği yapan doa ' ya..

Tamam tatlım..Nasıl kullanayım?Cildime parmak uclarıyla mı yedireyim yoksa pamukla mı??Bir de üstüne gece yatarken yağ kullanabilirmiyim?

Canım ben pamuğa döküyorum kat kat siliyorum cildimi sonra bir miktarda parmak uçlarıma alıp masaj yapıyorum.
Gece üstüne başka bir şey sürme, yada sabah uyandığında sil yüzünü sür nemlendiricini yap makyajını, yağ bakımı yapmadığın gecelerde kullan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…