Cilt Bakımı Ürünleri Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

ay cnm o lekelerın ne demek oldugunu cok ii bılıyorum abartmıyorum bı ay fılan gecmıyor ya benım yuzumden
hındıstan cevızı yagı mı iii geldi şimdi lekelerine anlamadım eger oyleyse onu da alayım hemen ama yaglı cıldıme sorun cıkarmaz demı

Uyar canım çünkü benimde cildim yağlı:)Bende işe yarıyorsa sende de eminim yarar:)

ay ınsallah cnm cevap geldı su an odemeyı subeden de yapabılıyormusum cok sevındım ne kadar ilgililer yaa cok sevıyorum doa yı ınsallah sıparıslerımden de memnun kalırım

Canım hiçbir problem olmuyor.Benimde cildim yağlı.sabah akşam yağ bakımı yaptım nerdeyse 2 ay.Bir problem yaşamadım..Bence temizlerken kullandığın sabun iyi oldum mu bir şey olmuyor...Ben bu Hindistan cevizi yağını neden bu kadar zaman almamışım diye yanıp duruyorum

ay ınsallah cnm cevap geldı su an odemeyı subeden de yapabılıyormusum cok sevındım ne kadar ilgililer yaa cok sevıyorum doa yı ınsallah sıparıslerımden de memnun kalırım

Bu ay benim doa yı tanıyalım 2ci ayım.Nerdeyse her hafta 1 sipariş geçtim...Ürünler tek kelime müthişler...Zamanında ne kremlere ne paralar vermiş insan olarak ben.Kendime üzülüyorum..

Bu ay benim doa yı tanıyalım 2ci ayım.Nerdeyse her hafta 1 sipariş geçtim...Ürünler tek kelime müthişler...Zamanında ne kremlere ne paralar vermiş insan olarak ben.Kendime üzülüyorum..

cnm aynen bende iyiki duydum sızler sayesınde cok tesekkurler hepinize bu forumu sevıyorum ne guzel seyler paylasıyoruz doa da bunların en guzel sanırım
su an maıllesıyoruz doa ile
herseyı soruyorum allah onlardan razı olsunlar dk gecmeden cevap atıyorlar
hındıstan cevızı yagını da eklıyorumm o zaman
ay sepet kabardı bakalımmm daaha neler eklencek

Ekle canım ekle hindistan cevizi yağını kesinlikle:))
Sen daha dur ilk siparişlerin gelsin kullanmaya başladıktan sonra gör kendini...Her hafta siteye girip daha ne alayım cılgınlığına başlıyorsun:)

Ekle canım ekle hindistan cevizi yağını kesinlikle:))
Sen daha dur ilk siparişlerin gelsin kullanmaya başladıktan sonra gör kendini...Her hafta siteye girip daha ne alayım cılgınlığına başlıyorsun:)

ay o kadar paara verıp tonlarca sey aldım hıc bı ıse yaramadı ama doa dan mucıze beklıyorum en azından polıtıkaları var fıyatları uygun ılgıı mukemmel ve bı surü guzel seyy
ben zaten alısverıs yapcak yer arıyorum emınım fena bagımlı olacam

Bu arada canım LadySubaru yı sıkı takip et..Onun müthiş güzel önerileri ,tavsiyeleri oluyor...:))

Son düzenleme:
Bu arada canım LadySubaru yı sıkı takip et..Onun müthiş güzel önerileri ,tavsiyeleri oluyor...:))

Ama utandırıyorsunuz beni
Islatılıp fazla suyu sıkılmış kabak lifiyle kakao yağı uygulaması yapacakları görmek istiyorum, hem masaj yapmış oluyooo

Doa urunlerınden sıparıs verdım yenı kullanıyorum.Urunlerın dogal oldugunu dususnuyordum.Fakat melısa kremının ıcerıgıne baktıgımda petrolatum, dimethıcone )sılıkon) gıbı maddeler gordum.Bıldıgım kadarı ıle kansorejen maddeler.Fırmaya maıl attım bugun.Cevap beklıyorum.Sızın bu konuda bır bılgınız var mı? Lady subarunun urun yorumlarından faydalanmıstım sıparısten once. Eger bılgınız varsa fıkırlerınızı beklıyorum.

Canım bende aynı şeyi görüp sordum o kremin ana bazında var ve eser miktarda %0,03 oranında mevcut ki sampuanlardaki silikonla aynı yapıda değil o madde.
Piyasanın en masum doğala yakın kremi diye adlandırıyorum ben melisa ve fesleğen kremini

Son düzenleme:
oyle mı? yanı zarar verecek mıktarda degıl. ben de melısa kremı cok begenmıstım. ıcım rahatladı. tesekkurler.

oyle mı? yanı zarar verecek mıktarda degıl. ben de melısa kremı cok begenmıstım. ıcım rahatladı. tesekkurler.

Rica ederim tatlım zaten firma da o kullandıkları bazı eser miktardada olsa bulunan maddeler sebebiyle değiştirecek ellerindekiler bittiğinde yeni bazla üretim yapacaklarmış, o zaman arayıp sorduğumda söylemişlerdi

Kızlar zaten ben hint yağını bir aydan fazladır kullanıyorum kirpiklerimde daha önce de yazmıştım ya oldukça da faydasını gördüm. Geçenlerde de kırpıklerımın uclarından bıraz kestım bır arkadas yazmıstı dırenın topıkde daha ıyı uzuyor dıye uzasın uzasın daha da cok uzasın :)

Son düzenleme:

canım shea butteri ne sıklıkta kullandın izlerin için benimde çok uzun zamandır yüzümde duran sivilce izlerim var da

Bilmiyorum canım, birden bütün tca ve laktik asitleri alasım geldi dünden beri

Canım gül suyunun içine de ekleyebilirsin..

Toniklerin içine %40 lıkta eklenebilir gibi geliyor ladym
Ben şahsen öyle yapıcam, şu bir kaç tane çilimsi lekem geçsin artık
Ama tabi her ihtimale karşı eylülden sonra..

Canım yağlar iyi gelmiştir muhakkak..Ancak sabunların da etkisini yabana atma En az yağlar kadar etkili sabunları var..

Ben kara üzüm çekirdeği yağını kolimde görünce bir hayli dellenmiş, sonra anneme vermştim, al doa bunu sana yollamış diye
Geri alayım bari

Doa İçlerinde en etkilisinin nar çekirdeği olduğunu söyler..Leke açmak için pirinç kepeği+nar çekirdeğini kullan derim..Kara üzüm çekirdeğini de haftada 1-2 kere tek kullanabilirsin canım..
Ayrıca kızlar söylemiş ama ben de söyleyeyim :) nar sabunu da edin mutlaka..

Hayırlı olsun canım şimdiden..Ben de kızlara katılıyor, mutlaka hindistan cevizi yağı, nar sabunu, nane sabunu ve hatta duş jeli niyetine lavanta sabunu öneriyorum..
Şampuanı da alıp deneyebilirsin..Kullanımı biraz meşakatli olsa da, saç sağlığın açısından fayda göreceğine inanıyorum..

Ben bunu ilk defa okuyorum, shea butter le izlerini mi geçirdin canım?
Hatta hindistan cevizi yağıyla da perçinledin öyle mi

Ben sadece saçlarıma kullanıyordum, sen de durup durup bir bomba patlatıyorsun

Evet canım, görüp görebileceğin en masum kremlerden biri..Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin..

canım shea butteri ne sıklıkta kullandın izlerin için benimde çok uzun zamandır yüzümde duran sivilce izlerim var da

İzler için nar çekirdeği+pirinç kepeği ve nar sabunuyla da destek olabilirsin canım..

Shea yağı çok yoğun ve güçlü bir yağ ve nemlendirici..Yüzünüzde kullanırken az miktarlarda uygulayın..
Yara izlerine iyi geldiğini test etmiştik ama sivilce lekelerini geçirdiğini şimdi okuyorum ben de..
Böyle süper keşifler de sedanurdan çıkıyor hep

Kuzum benim 40 lık laktik kırılmıştı biliyorsun kargoda 20lik le yazın kullanılabilir aynen kışında 40lıkla devam
Bende dellenmiştim baktım bizim hatun pek kullanmıyor bende odama transfer olarak geri aldım kara üzüm çekirdeği yağını
Duş çıkışları diz kapaklarıma sürerim shea butter ı ve dizimde çocukluk yaramazlığımdan kalma kesik izleri var bende şimdi dikkat ettim renk dengelenmesi var çok az belli oluyor artık o zaman hindistan cevizi hem saça hem dize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…