Dizimdeki kararma

glsns

Guru
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2011
1.805
49
namaz kıldığım için dizimde kararma oldu. şimdi inşallah sözümde diz üstü bir elbise giyecem. o kararmayı nasıl kapatabilirim?

bebek pudrası renk açmak için iyi diyorlar ama yerinde olsam temiz bir banyoda önce keselerim oraya varsa peeling ürünlerinden birisiyle peeling yaparım sonra bir güzel kremler pudralarım sözün ne zaman o zamanda ten renginde bir pudrayla pudralarsın olur biter.Bilmiyorum ne kadar mantıklı ama ben böyle yapardım sanırım.

bebek pudrası renk açmak için iyi diyorlar ama yerinde olsam temiz bir banyoda önce keselerim oraya varsa peeling ürünlerinden birisiyle peeling yaparım sonra bir güzel kremler pudralarım sözün ne zaman o zamanda ten renginde bir pudrayla pudralarsın olur biter.Bilmiyorum ne kadar mantıklı ama ben böyle yapardım sanırım.

bir hafta sonra falan inşallah. sağol canım denicem galiba bunu.

benimde dizlerimde kararma vardı.vazelinin içine havanda dövdüğüm aspirinleri döküp karıştırıyorum.dizlerime sürüp tülbentle veya bezle sarıyorum yatıyorum.aslında her akşam yapmak lazım ama ben 2-3 gecede bir yaptım.ciddi derecede azaldı.tavsiye ederim

X