Diyetteyim Kendimi kaybedip çok karpuz yedim napıcam?

yassmenn

Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2018
42
11
22
Maksimum 4 normal dilim yedim galiba hatırlamıyorum sadece elime alıp deli gibi yediğim geliyor 😔Diyetteydim kafama birşey takıldı moralim bozuktu karpuz yedim kesmedi Başına geçtim kestim yedim bildiğiniz deli gibi o halim çok kötüydü ve karnım şu an şiş canım yanıyor napıcam ben ya
kusmaya çalıştım azıcık kustum biraz daha istedim az kustum çünkü olmadı ağladım baya tekrar denedim olmadı müsil ilacı içtim laksafenol diye kaloriyi atar kıyım vücuttan sizce

Kendinizi kusturmak gibi bir hata asla yapmayın. Mideniz çok doluysa hemen spor yapmayin rahatsızlığa sebebiyet verebilir. orta tempolu yuruyus yapın, yarin kaldığınız yerden diyete devam edin.

Sadece bazen çok kaçırdığımı düşündüğüm zaman uğradım bir yol 😔
Yanlış yapıyosun iste, kaçamak fazla kaçırıldığı zaman ertesi gün ve ya Diger ogunu dengeli yap. Birşey olmaz ..
Bende diyetteyim bazen tutamayıp kaçırdığım zamanlar oluyor.. yaptığın şey çok sagliksiz

Canım durumun hastalıklı geldi bana. Bugün kaçırdınsa yarın daha dikkat eder Bi dilim az yersin kusmak müsil ilacı almak biraz abartı değil mi?
Bazen çok kaçırdığımı düşündüğüm zaman yaptığım yoldu sabahtan son yemeğime kadar iyiydi 161 kalori aldım moralim bozuktu karpuza dadandım of

X