Diyetisyene gitmek?

K_G

Noktalama iş. ve paragraflar yazının mimikleridir.
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2015
1.594
2.858
31
Merhaba KK.

Şu anda gündemimde olan bir sorum var size.

Ben 160 cm boyunda 65 kg ağırlığında 23 yaşında bir kızcağızım.

Hızla genişlemeye devam ediyorum şu dönemde.

Yakında (Para bulduğum an), bir plates merkezinde platese başlayacağım.

Kilom var ama öyle aman aman kilolu değilim. E diyetisyenler de, malum, sigortadan karşılanmıyor.

Diyetisyene gitmeye gerek var mı sizce?
Böyle çok kilolu olmayan kişilerin de diyetisyene ihtiyacı var mıdır?

Fikri olan yok mu? :)

Fikri olan yok mu? :)
Canim bende nerdeyse senle aynıyim yani 63 kiloya düştüm şu anda ama sadece pilates değilde bir seans pilates 1 saat aerobik falan öyle bir yere yazık kilo vermek istiyorsan ben 70 kiloyken diyetisyene gitmistim tahlil falan yaptırdı 5 kilo verdim daha gidemedim bazı sebeplerden eğer diyestisyenin vereceği listeye uyabilecceksen git derim bence şansını denemeye değer bir kez gitmiş olursun hem tahlil falan da yaptırmış olursun çok memnun kalmazsan ikinci seansa gitmezsin:KK66: aslında bende daha kilo veremiyorum bu konuda kafam çok karisik:KK43:

• Beğen
Reactions: K_G
Canim bende nerdeyse senle aynıyim yani 63 kiloya düştüm şu anda ama sadece pilates değilde bir seans pilates 1 saat aerobik falan öyle bir yere yazık kilo vermek istiyorsan ben 70 kiloyken diyetisyene gitmistim tahlil falan yaptırdı 5 kilo verdim daha gidemedim bazı sebeplerden eğer diyestisyenin vereceği listeye uyabilecceksen git derim bence şansını denemeye değer bir kez gitmiş olursun hem tahlil falan da yaptırmış olursun çok memnun kalmazsan ikinci seansa gitmezsin:KK66: aslında bende daha kilo veremiyorum bu konuda kafam çok karisik:KK43:

Çok teşekkür ederim cevabın için. :)

Listeye uyarım uymasına da klasik bir liste alıp gönderilmek istemiyorum.
Yoksa ben de biliyorum unu kesmeyi, şekerli şeyi yememeyi.
Gün içerisinde epey yürüyorum.
Göbeğim var, simitlerim benden bağımsız oldu. :)

bende gidiyorum diyetisyene yani ben tavsiye ediyorum çünkü benm doktorum bana hangi yiyeceğin ne yerine geçtiğini ne yersem onun hangi yemeğimin yerine geçtiğini falan bana bi güzel anlatmıştı yani bide neleri sevip sevmediğini de sorup ona göre bir düzen yapıyoki biz baya da sohbet ediyoruz iletişimiz de güzel ve kendimi ona karşı da sorumluymuş gibi hissediyorum o yüzden listeden pek cıkmıyorum

bence gidilmeli yani :)

• Beğen
bende gidiyorum diyetisyene yani ben tavsiye ediyorum çünkü benm doktorum bana hangi yiyeceğin ne yerine geçtiğini ne yersem onun hangi yemeğimin yerine geçtiğini falan bana bi güzel anlatmıştı yani bide neleri sevip sevmediğini de sorup ona göre bir düzen yapıyoki biz baya da sohbet ediyoruz iletişimiz de güzel ve kendimi ona karşı da sorumluymuş gibi hissediyorum o yüzden listeden pek cıkmıyorum

bence gidilmeli yani :)

İstanbul'da mı doktorunuz?

Cevabınız için çok teşekkür ederim. :)

Ben devlet hastanesinde gittim diyetisyene. Zaten hiç hastasi yok doğru düzgün ilgilenmedi tahlil istedi bişey çikmadi pc den bi liste çikarip verdi elime konuşup derdimi anlatmak güzel iletişim kurmak motive olmak istedim ama hı hı diyip geçiştirdi hiç memnun kalmadim 2. Seansa gitmek konusunda tereddütlüyüm doğrusu

• Beğen
Bence hic gerek yok zayiflamak icin yapilmasi gerekenler ortada artik coluk cocuk yasli genc herkes biliyor onemli olan onlari uygulamak

• Beğen
yinede bi gitmek gerekiyor sanırım,çünkü artık depresyona soktu beni

• Beğen
X