diyetisyen le mi yalnız başına mı kilo vermek kolay

Diyeti evde kendiniz uygulayın bence, ilave olarak ta haftada dört gün pilates yapın evde mümkünse.

Kahvaltı belli zaten, ara öğün yoğurt olur meyve olur , porsiyonları az olmak kaydı ile akşam istediğinizi yeyin.

Beyaz ekmek, şeker , un , asitli içecekler, pirinç pilavı ,hazır meyve suları, işlenmiş et ürünlerinden uzak durun.

Ne yerseniz yeyin sadece zeytinyağı kullanın, light süt , light yoğurt , light peynir( az yağlı) bulabildiğiniz herşeyi light almaya çalışın.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar , bol şans.

Diyetisyenin verdiği liste çok yetersiz , onunla nasıl doyacaksınız ki ?
Ben kendi çabamla 6 ay gibi bir süre de 22 kilo verdim, liste tarzı şeyler bana göre değil şartlandırmamak gerekiyor.
Özellikle light ürünlerden yiyin diyorlar da hiç light ürün yemedim yoğurdu falan ev yapımı yedim hep , ilk 4 ay ekmek tüketmedim hiç , son 2 aydır arada bir tam buğday ekmeği kullanıyorum.

Diyorum mesela dedim ki tatlı krizim var kuru kayısı yazalım dedi ama çok az yazıyor listeyi malesef
Benim tanidigiminda ilk dr sizinki gibiydi tek bir tane meyve falan yaziodu ki onun seker sikintisida vardi hani cok acliga gelemiyor ustelik kilo veremiyordu degistirdi simdi cok memnun kilo vermeside duzeldi 12 kilo gitti hala devam ediyor

Benim tanidigiminda ilk dr sizinki gibiydi tek bir tane meyve falan yaziodu ki onun seker sikintisida vardi hani cok acliga gelemiyor ustelik kilo veremiyordu degistirdi simdi cok memnun kilo vermeside duzeldi 12 kilo gitti hala devam ediyor
Hangi şehirde acaba

Listeni paylaşır mısın

diyet yapmayın. sadece yediklerinize dikkat edin. unu şekeri ve tuzu yemeyin. tabağınızı küçük tutun. akşam geç saatte yemeyin. bol bol su için. kızartma, hazır meyve suyu, kola tüketmeyin. hepsi bu.
en önemlisi aç kalmayın!! çiğ sebze, meyve yiyin. yoğurt yiyin. yumurta, yağsız et tavuk ölçülü yiyin. baklagil tüketin. yürüyüş yapın.
diyete getek yok. sağlıklı yaşayın yeter.

Son 7 aydır kızartma makarna pirinç hamur işi şeker kızartma abur cubur yok hayatımda 5 aydır ekmekte tüketmiyorum

Son 7 aydır kızartma makarna pirinç hamur işi şeker kızartma abur cubur yok hayatımda 5 aydır ekmekte tüketmiyorum
10 kilo vermiştiniz dimi. bakın demek oluyor. böyle devam edin. spor da katın araya. zamana yayın. yavaş yavaş verilen kilo kalıcı oluyormuş. acele etmeyin. farkında olmadan verirsiniz zaten.

Listeni paylaşır mısın
Bi listem yok ..
Her gün mutlaka yumurta yemeye çalışıyorum bazen sıkılıp yemediğim zaman kahvaltılıkla geçiştiriyorum , bazen de yulaf lapası yapıyorum felaket hoşuma gidiyor meyveyle beraber yiyorum.
3 beyazdan uzak durdum , abur cubur zaten yemiyorum tatlı falan da yemedim ilk 4 ay boyunca , günde 2-2,5 lt su içiyorum kesinlikle , aksamları ağır yemeklerden kaçınıyorum makarna, pilav uzun süre yemedim . Akşam 6dan sonra bir şey yememeye özen gösterdim , günde 2 bardak yeşil çay mutlaka içtim. En önemlisi spor onu ilk 3 ay düzenli yaptım sonra saldım biraz.

Ben birazcık sıkıldım galiba aç kalmak kilo verememek bende strese ve isteksizliğe yol açtı sanırım diyetisyenin paylaştığı hasta resimleride beni gerdi diğer hastalar 15 20 40 kilo verirken benim veremem beni geriyor
Arkadaşımda aynı diyetisyen e gidiyor oda bende aç duruyorum dedi 4 ayda 14 kilo vermiş diyetisyenle
Birşey söyleyin de kilo verebileyim birakmayim
Ama hayatım boyunca hicmi makarna yemeyeceğim kek vs tamam 7 aydır yemiyorum ama eşime ve oğluma yaparken hazırlarken işkence gibi geliyor çok ama çok canım çekiyor yemiyorum ama içim gidiyor

şaka mı bu

internette dünya kadar ölüm diyet listesi var zaten

bunun için diyetisyene para mı verilir

protein nerede

B 12 nerede

karbonhidrat nerede

bakın ben kendim kilo verdim

bir nevi karatay dukan karışımı bir diyet ile

protein tükettim ilk zamanlarda

bol da su

akşam 6 dan sonra da ağzıma tek lokma koymadım

ilk ay 7-8 kilo gitmişti ama zaten çok fazla olduu için o süreçte kilo birden gitti

çalışıyorum öğlen dışarıda yedim protein ve salata tarzı

arada canım çekti bir çatal tatlı da attım ağzıma

ev ahalisine yaptığım tatlıdan da aldım bir çatal
sonra gömdüm suyu

kilonuzun bir bölümü gitmiş kalanlar için daha fazla spor gerekebilir zira vücut bir yerde durur

ama diyette süt yumurta yoğurt et olmazsa olmazdır yoksa kas kalmaz ki vücuttta

Bugün gideceğim bir daha ama hiç gitmek istemiyorum aslında benim yapım bu eğer mutlu olmamış iyi sonuç alamamışsam soğuyorum

Bugün gideceğim bir daha ama hiç gitmek istemiyorum aslında benim yapım bu eğer mutlu olmamış iyi sonuç alamamışsam soğuyorum

ama bir açıklasın yani

bu daha çok amerikan tarzı diyet

tabii kilonuz boyunuz önemli de zaten siz 10 kilo verip gitmişsiniz vücut şok aşamasını atlatmış

sağlıklı diyet ile düzen programı yapmalı ki siz de artık beslenme alışkanlığınızı ona evriltmelisiniz

kilo verilir ama sonra almamak için de alternatifli yaşam önemli

atıyorum bugün dışarıda işiniz var ve dürüm yediniz

akşama ve yarına bunu dengelemek için ne yapmanız gerektiğini bilmelisiniz ki bu tarz kaçamak ya da zorunlulukları psikolojik olarak amannn nasıl olsa yedim artık yine yiyeyim şeklinde yıkıma döndürmesin

Haklisiniz sırf korkumdan saatlerce dışarda yememek için aç kalıyorum

Bugün diyetisyenime gittim kızlar en son eylülde gitmiş tüm eylülden beri diyete uyamadım 78.2 den 77.4 e düşmüşüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…