Diyetinizi hiç bozdunuz mu

Nbz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2017
5
1
28
Diyetinizi hiç bozdunuz mu eğer bozduysanız bu sizi psikolojik olarak nasıl etkiledi, ne hissettiniz

tabiki bozdum =) tam 25. Günündeydim... hiç kaçamk yapmadım harfiyen uydum ve sıkıldım.. araştırdım biraz. Diyet başarısı ve devamlılığı için haftada bi ödül günü olmalı imiş. Ayrıca bu ödül günü beyine mesaj yolluyor, bak sana yasak olan bişey yok, kendini korumaya almana gerek yok diyor. O gün sabah kahvaltımı diyete uygun olarak yaptım öğlen günüm vardı Allah ne verdiyse:) akşama da kaçırdım hiç yemeyi düşünmüyordum:) hiçte problem olmadı kaldığım yerden çokta istekli devam ediyorum :)

Ben iki üç kere denedim .Tek başına olmayacağı kanaatine vardım ve bu forumda inşallah vazgeçmeden hedefime ulaşacağım.Yalnız başına malesef sürekli kaçırıp diyeti bozuyorsun.Diyetisyene de gittim fakat eline bir liste veriyor tamam kendini kontrol etsende bir yerde kırılıyor.

Bozup tekrar tekrar başlamışlığım var, neticede yıllarca diyet yapmaya çalışanlardanım küçük kaçamaklar olmuyor değil.Pişmanlıktan sonraki gün kendime söz veriyorum ve en azından o gün dikkat etmeye çalışıyorum, diyetisyen desteği ile tabikiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…