Diyete başlarken spor salonuna da yazılmalı mıyım akıl verin bana kızlar?

Pinkharleyquinn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2014
1.647
5.518
32
Slm canlarım, ben 1.68 boyunda 87 kiloyum şuanda :KK43: doğum yapalı 6 ay oldu ilk bebeğim ve daha yeni yeni adapte olabiliyorum içinde bulunduğum duruma kendime hiç vakit ayiramadim diyete başlamak istiyorum cok hirslandim gerçekten kilo vermeliyim mutlaka henüz 24 yaşımdayım kendimi mutsuz hissediyorum diyetisyene gitcem önümüzdeki hafta fakat diyetle beraber hemen bir spor salonuna da yazılıp desteklemeliyim diyetimi yoksa belirli bi zman geçmeli mi çok tecrübesizim bu konuda yardım ederseniz sevinirim inşallah hepimiz mutlu olduğumuz kilolarimiza saglikla kavusuruz:KK36:

bende .168 boy 80 kilo 6 ayını doldurmuş bir bebek annesi olarak diyorum ki spora mutlaka git.. ben çalışıyorum çalışmasam 1 dk düşünmez giderdim ...

merhaba,
ben 30 yaşına girdim çalışıyorum,üstelik çok yoğunum...birde evde her türlü spor aletim var koşu bandıda dahil...
64,5 kiloydum diyetisyene gittim ve spor salonunada yazıldım... (1ay önce başladım ikisinede)
umarım anlatabildim canım :KK200:
yaşın çok genç... mutlaka ikisini de tavsiye ederim.
evde en fazla 3.5 km koşabiliyorken spor salonunda hoca eşliğinde programlara katılırsın hemde o kadar insanı görünce yapasın geliyor:) ayrıca para verdim gideyim diyosun normalde kendine program yapıp kaytarsanda ordakı programlara uyuyorsun.

diyetisyene de git çünkü doğru bildiğimiz çok yanlış var...

merhaba,
ben 30 yaşına girdim çalışıyorum,üstelik çok yoğunum...birde evde her türlü spor aletim var koşu bandıda dahil...
64,5 kiloydum diyetisyene gittim ve spor salonunada yazıldım... (1ay önce başladım ikisinede)
umarım anlatabildim canım :KK200:
yaşın çok genç... mutlaka ikisini de tavsiye ederim.
evde en fazla 3.5 km koşabiliyorken spor salonunda hoca eşliğinde programlara katılırsın hemde o kadar insanı görünce yapasın geliyor:) ayrıca para verdim gideyim diyosun normalde kendine program yapıp kaytarsanda ordakı programlara uyuyorsun.

diyetisyene de git çünkü doğru bildiğimiz çok yanlış var...
cok haklısın... diyetisyene mutlaka gidecegim zaten kendi basıma bir program yapamam hem bu benim ilk diyet deneyimim oılcak inşallah güzel sonuclar alırım benim demek mistediğim aslında fazla kilosu olanlar hemen diyet artı spor yapmasın diyolar bi miktar kilo verdikten sonra spora baslasın diyolar ben burada takıldım napıym diye :KK64:senin cok fazla bir kilon yok aslımnda canım peki nasıl verim alabildin mi bari?

Ben arkadaslarimla ayni diyetisyene gidiyorum onlarda senin kilolardaydi,ilk 20 gun hic spor vermedi onlara.daha sonra verdi ama yuruyus...bana hemen spor verdi hemde salon isine sevindi:KK66: suan tam 1 ay oldu 60.5 civari kilom.benim icin muthis cunku hic ac degilim...
Ustelik diyetisyen tum kan tahlillerine baktigi icin ona gorede beslenme veriyor.benim d vitamini yerlerdeydi.balik cok var menulerimde. Arkadasin demiri eksikti ona cay yasak mesela. Benim hedefim 55 dusmek ve orda kalmak boyum 1.60. Hangi ildesin?

X