Diyet yapmam lazim

Derya18dk

Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2020
18
5
27
Hanımlar iyi akşamlar şu 2 gündür özellikle aşırı aşırı iştahım açıldı normalde kendime çok dikkat ediyorum herbalife kullanıyorum çok güzel kilo verdim. Ama bu 2 gündür beynimi şartlandırmama rağmen durduramıyorum ekmek ve tatlı aseriyorum resmen nasıl kendimi durdurabilirim acil yardım 😔🥺

Hanımlar iyi akşamlar şu 2 gündür özellikle aşırı aşırı iştahım açıldı normalde kendime çok dikkat ediyorum herbalife kullanıyorum çok güzel kilo verdim. Ama bu 2 gündür beynimi şartlandırmama rağmen durduramıyorum ekmek ve tatlı aseriyorum resmen nasıl kendimi durdurabilirim acil yardım 😔🥺
Kilonuzu, ne kadar süredir çabaladığınızı yaşadıklarınızı bilmiyorum tabii ama canınızın çektiği şeyden çok az miktarda sadece ağzınıza tadını bırakması yetecekse minik miktarda tüketebilirsiniz fakat aman 2. ısırık da bir şey yapmaz diyerek 1 tabağı bitirebilirsiniz dikkat edin... Diyetten çok çok daha önemli olan şey bol su içmek ve bol spor yapmak. Ben bugüne kadar yememi hiç azaltmadım hatta abur cuburları bile bırakmadım ama spor yaptım yıllardır olan kilolarımı verdim. Ha tabii sporu bir anda bırakmak gibi bir hata yaparsanız verdiğiniz bütün kilolaro geri alırsınız.

Öncelikle Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için.
2 gün boyunca dikkat edemedim malesef ama bugünden itibaren tekrar devam ediyorum inşallah. 😇

X