Diyet kahve nasıl tüketilir

gerçi benim diyetimde bazen aröğün olarak nescafe oluyordu yaa. normal içsende çok bir şey olmaz diye düşünüyorum

şekersiz sade hali kilo vermeye yardımcıdır zaten, coffe mate, ikisi birarada üçü birarada asla kullanmayın, sade içemiyorsanız light süt ve/veya tablet tatlandırırcı (fazlası zararlı) ile içebilirsiniz.

Kahve kalorili bir şey değil ki zaten. Kalori, içine konulan sütte, süt tozunda, şuruplarda, şekerde... vs Bunlardan uzak durursanız kilo aldırmaz.
Bir de umarım üç gram şeyle beslenilen, bilinçsiz diyetlerden yapmıyorsunuzdur. O zaman kafeinin vücuttaki zararlı etkileri daha pis ortaya çıkıyor; vitamin ve kalsiyum eksikliği, çarpıntı... vs gibi.

46 bedenden 42 ye indiniz yani
harikasınız
anlatsanıza biraz vaktiniz varsa ana hatlarıyla

Ben çok düzene gelebilen bir insan değilim.
O nedenle, biraz oradan biraz buradan hareket ediyorum.
1 hafta isveç yaptım, 1 hafta saf protein, bir süre az yedim, bir süre karbonhidrat sayımı yaptım. Hemen hemen hepsi etkili yöntemler. Sporu düzenli yapamadım ne yazık ki. Yapabilsem çok daha iyi gidecekti eminim.
Şimdi uyguladığım ve favorim ise; Intermittent Fasting diyeti yapıyorum.
Eğer çok düzenli beslenmiyorsanız bu yöntemi kesinlikle uygulayın derim.
Sanırım bundan sonra uzun süre bu yöntemle gideceğim.
Hem çok keyifli benim için, hem de çok iyi verdiriyor.

Ben çok düzene gelebilen bir insan değilim.
O nedenle, biraz oradan biraz buradan hareket ediyorum.
1 hafta isveç yaptım, 1 hafta saf protein, bir süre az yedim, bir süre karbonhidrat sayımı yaptım. Hemen hemen hepsi etkili yöntemler. Sporu düzenli yapamadım ne yazık ki. Yapabilsem çok daha iyi gidecekti eminim.
Şimdi uyguladığım ve favorim ise; Intermittent Fasting diyeti yapıyorum.
Eğer çok düzenli beslenmiyorsanız bu yöntemi kesinlikle uygulayın derim.
Sanırım bundan sonra uzun süre bu yöntemle gideceğim.
Hem çok keyifli benim için, hem de çok iyi verdiriyor.
tatlım ben atkins ve dukan diyeti kitaplarını aldım .
tavsiyen nedir ?
aslında karatay diyeti fena gözükmüyor .
isveç diyeti bir nevi karbonhidret diyeti gibi etkili olduğunu duydum.

tatlım ben atkins ve dukan diyeti kitaplarını aldım .
tavsiyen nedir ?
aslında karatay diyeti fena gözükmüyor .
isveç diyeti bir nevi karbonhidret diyeti gibi etkili olduğunu duydum.

Atkins'i bilmiyorum o nedenle yorum yapamayacağım.
Dukan çok çok etkili ama kaçamağa yer yok.
O da insanı cidden zorluyor.
Karbonhidrat diyetini, dukana yakın uygulamak daha mantıklı. En azından ufak kaçamaklar, bir anda +1-2 kg göstermiyor.
İsveç 6 ya da 13 gün uygulanabiliyor zaten.
Ben 6 gün sıkmıştım kendimi.
Tam hatırlamamakla beraber 3-4 kg gitmişti.

Kızlar ben diyet yapıyorum nescafeyide çok seviyorum diyetimi bozmayacak şekilde kalorisiz nasıl tüketirim?

Kahve kremaları çok kalorili.. 2 si bir aradanın içinde de krema var.. Sütlü içiyorsanız nescafe ye lihgt ya da normal süt ekleyip şekersiz ya da tatlandırıcıyla içebilirsiniz.. Ben öyle yapıyorum. Bazıları süt kahveyi soğutmasın diye ısıtıyor. ısıtmadan da eklenebilir.

X