Diyet Grubu Kurmak İstiyorum

zeynepaycaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2018
8
3
30
Kızlar Merhaba,

Az önce kilo problemim hakkında da bir konu açtım.

Yapmak istediğim şey şu:

Tek başıma diyet yapamıyorum. Her zaman pes ediyorum bir cayma geliyor. Şu yazıyı yazarken bile acaba akşam bozsam mı diye düşünüyorum.

Bu sabah diyete başladım. Dün akşam bişey yememiştim. Bunu fırsat bildim. Sabah işe geldim yine bişey yemedim. Öğlen yicem. Şimdi ben şöyle bişey yapmak istiyorum bir whatsapp grubu kuralım. Kilo problemi olan ve bugün diyete başlamak isteyen kızlar da gelsin böyle bir grup yapalım. Birbirimize sürekli destek olalım. Bişey yemek isteyince oraya yazalım ne biliyim birbirimize engel olalım.

Burada sitede gruplar var gördüm. Ama katılmayı düşünmedim çünkü sürekli aktif olarak buraya giremeyebilirim. Gün içerisinde bir iki defa anca girerim. Dolayısı ile telefondan bir grup kurup destek olmak istiyorum. İsteyenler burdan yazsın. Ben grup kurar herkesi de eklerim. Birlikte kilo verelim. 23 yaşındayım. 85 kiloyum. Ve gerçekten artık çok mutsuz oluyorum. Özgüvenim kalmadı, alışveriş yapınca istediğimi alamıyorum, zayıf olanları kıskanıyorum ama kendime de engel olamıyorum.

Benimle bu grubu kurmak isteyenleri bekliyorum :))))

AA bilmiyordum, çok pardon. Ben bugün üye oldum hani bu diyet işleri için. Ama kötü bir niyetle yapmadım yani daha etkili olur diye düşündüm. Yasaksa çok pardon.

Konu sahibi malesef ki,banlanmayla kalmayıp hesabın pasiflestirelecek.umarım böyle bişey olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…