Diyanet sıfırı tüketti, ek bütçe istiyor

Siiissstttt sol guruh siz ne anlarsiniz, ne konusuyorsunuz. Tabiki diyanete harcanacak en fazla para, ilacsizliktan, tedavi masraflarindan dolayi bircok cocuk ölumle burun buruna ama cok sukur ki diger cocuklar dini boyama kitabi boyuyor. Siz sol guruh ne anlarsiniz :KK11:

El vicdan diyorum bazi kesimlere.

Üç bin kişiye beş vaiz çok arkadaşım Allahaşkına bunlardan kaçı düzenli camiye gidiyor da vaaz dinliyor
kutlu doğum konusunda hemfikir olduğumuza sevindim

amaç camiye çekmek insanları

amaç artık insanları gençleri o modern mahpuslardan çıkarıp özüne döndürmek

çünkü sizde gayet net görüyorsunuzki

sadece adımız müslüman olarak yaşıyoruz

bizim islamın neferi olmamız doğru yolu göstermemiz gerek

bunun içinde heryerde görevlilere ihtiyacımız var

ve diyanet bunun için çalışıyor

baksanıza bu ülkenin imamlara kuran kursu öğreticilerine İHTİYACI YOKMUŞ !!!!

öğretmen ile imam aynı şeydir kkö aynı şeydir HANIMEFENDİ !!!

son 2 cümle size değil

Siiissstttt sol guruh siz ne anlarsiniz, ne konusuyorsunuz. Tabiki diyanete harcanacak en fazla para, ilacsizliktan, tedavi masraflarindan dolayi bircok cocuk ölumle burun buruna ama cok sukur ki diger cocuklar dini boyama kitabi boyuyor. Siz sol guruh ne anlarsiniz :KK11:

El vicdan diyorum bazi kesimlere.

aynen VİCDAN !!!!

aynen VİCDAN !!!!
Nasil bir vicdan ? Bir ulkenin en buyuk odeneginin diyenete verilmesini savunan vicdan mi? Yoksa her gun imza kampayalari ile sesini duyurmaya calisan cocuguna ilac bulamayan aileler icin sagliga ayrilsin diyen vicdan mi?

Ama hic tartisip banlanamayacagim, sizin GURUH ne diyordu. Polemik yapmayin selametleeeeee :KK59:

Nasil bir vicdan ? Bir ulkenin en buyuk odeneginin diyenete verilmesini savunan vicdan mi? Yoksa her gun imza kampayalari ile sesini duyurmaya calisan cocuguna ilac bulamayan aileler icin sagliga ayrilsin diyen vicdan mi?

Ama hic tartisip banlanamayacagim, sizin GURUH ne diyordu. Polemik yapmayin selametleeeeee :KK59:
Benim eltimin kızı kanser kemik kanseri

hamdolsun geçirdi

1 sene boyunca özel odasında gayet naif hoşgörülü hemşire ve doktorlarla tedavisini gördü

5 kuruş para ödemeden babası asgari ücret merak edersiniz diye

o bahsettiğiniz imza kampanyalarını görüyorum belki faydam dokunur diye imzamı atıyorum

neyi ne kadar görüyor ya da yaşıyoruz

sizden şunu beklerdim

tamam diyanete ayrılan bütçe sağlığada ayrılsın

ancak niyetlerinizin iyi olduğuna inanmam mümkün değil

çünkü saldırıyorsunuz

sizi ne kadar ilgilendirir bilmem ama bizleri manevi hayat ayakta tutuyor

rahatsız oluyorsanız görüşlerimden forumda yazması yasak bi durum

kiblersiniz polemiğe girmezsiniz

olur biter

Fakirleri mi doyurmuşlar?
Başında çatısı olmayanlara ev mi yaptırmışlar?
Parasızlıktan okuyamayanlara burs mu dağıtmışlar?
Ne yapmışlar?
Nemi yapmışlar aşk olsun!
Yarın torunlarımızın gurur duyacağı zerafette camiler yapmışlar
İki kelam arapça bileni iki defa kuran hatmedeni devlet memuru yapmışlar
Lüx ecnebi otomobilerle itibarımızı yükseltmişler
Bir daha duymayayım
Pardon okumayayım:KK14:

Kesinlikle kuran kursları için güzel çaloşöaları var çocuklar için dinimizi öğreniyorum peygamberimizi öğreniyorum gibi kitap serileri içerijleri rengarenk çok güzel bulmaca bilmece vs ile renklendirilmiş.
Ama üç bin nüfusu olan ilçeye 5 vaiz atamak da nesi arkadaşım her yıl kutlu doğum haftası nedeniyle değişik etkinlikler yapılıuor ve bu etkinlikler için bir sürü harcama takdir edersin ki mevlid kandilimiz var kutlu doğum 1960 lı yıllarda ortaya atılmış

Vaiz konusunda katılıyorum sana ama kutlu dogum haftası gibi etkinlikler konusunda katılmıyorum. Ben maneviyatin güçlenmesi açısından bu tür etkinlikleri olumlu buluyorum.

amaç camiye çekmek insanları

amaç artık insanları gençleri o modern mahpuslardan çıkarıp özüne döndürmek

çünkü sizde gayet net görüyorsunuzki

sadece adımız müslüman olarak yaşıyoruz

bizim islamın neferi olmamız doğru yolu göstermemiz gerek

bunun içinde heryerde görevlilere ihtiyacımız var

ve diyanet bunun için çalışıyor

baksanıza bu ülkenin imamlara kuran kursu öğreticilerine İHTİYACI YOKMUŞ !!!!

öğretmen ile imam aynı şeydir kkö aynı şeydir HANIMEFENDİ !!!

son 2 cümle size değil
Son iki cumle bana mi? O zaman bir dilekce de siz verin da kapatsinlar ogretmen okullarini, universitelerini.. Ilkokullari, ortaogrenimi.. Bu ulkeye ilim, fen fazla.. Imam her yere yetisir.
Ulkenin simdiki halinden rahatsiz oldugunuz belli.. Acikca desenize bu ulkeye Seriat uygulamalari, Seriat yonetimi gerekir, onlar da bunun alt yapisini hazirliyorlar diye.. Durust olmak erdemdir, degil mi?

Hanımlar,
bazılarınız yeni banlanıp çıktı ama sanki banlı kalmayı unutmuş gibiler, bir süredir banlanmayanlarda mapus hayatını özlemiş gibiler...
Tadında bırakın isterseniz ya da durun ben tadında keseyim, ahada vallahi kestim:KK59:

X