Dişeti Sorunum Başladi.bana Yardimci Olurmusunuz.

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
Merhabalar şeker hamişler.aranızda benim gibi dişetinbde şişme ve kanaması olan var mı?
Doğumuma 1ay kala dişetimde şişkinlik ve kanama başladı.Dişetim şişerek dişimin önünü kapadı ve yemeklerde o dişimi kulanamıyorum.allahtan şişen dişetim arka tarafta. ağız görüntüm çok şükür bozulmuyor.
Diş etimdeki şişme ve kanamanın bebeğe zararı olurmu.Bu şişkinlik doğumdan sonra geçer mi?
Bu dişeti sorunum için önerisi olan var mı?yardımcı olursanız mutlu olurum.teşekürler

• Konu Sahibi EU2
öncelikle geçmiş olsun ve bebeşinizde hayırlı olsun. vala bende 7 aylık hamileyim ve bu ay benimde diş eti problemlerim başladı. dişetlerim çok hassaslaştı kanıyor falan. genelde hamile bayanlarda bu problemler oluyormuş. bi dişçiye görünmek gerekir ama hamile olduğumuzdan ben cesaret edemiyorum. sizinde 1 ay kalmış aslında belki doğumdan sora görünürsünüz ama çok rahatsız edici ise bi dişçiye görünün isterseniz.

• Konu Sahibi EU2
genelde tuzlu suyla gargara iyi geliyor diye biliyorum..ya da eczanelerde satılan gargaralar olabilir.geçmiş olsun.

• Konu Sahibi EU2
canım allah hayırlısıyla kucağına almayı nasıp etsın zaten çoğu gıtmış azı kalmış diş etlerı kanamaları hamılelık te mutlaka olan bır sorun gunde ıkı sefer diş fısçalamayı onerıyor doktorlar bırde tuzlu su ıle gargara acil sıfalar canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…