Dışarıda ter kokan kadınlar

linda08

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2011
1.008
7
otobüsde dolmuşta hatta yollarda ter kokan kadınları görünce bir kadın olarak kendimden tiksiniyorum.. yaa diyelim yıkanamadınız yaa gidin kol altınızı ıslak mendille silin. ne kadar iğrenç bişey yaa. erkeklerdede bu sorun var. işim gereği sürekli otobüs dolmuş veya metroya biniyorum. inanın tiksindim artık yaz geldi birde.hele birde bayanlar yani..deotak buna kesin çözüm. temizlik gibisi varmı yaa. sen rahatsız olmuyasan yanındaki insanlar senin ter kokunu çekmek zorundamı....

ooofff offf ağzı soğan sarmısak kokan kadının derdi mi ter kokan kadının derdi mi hepsini dolmuşta sanki ben çekiyorum...neden böyle yaaa birde kadın olacaklar

bide o hatun ve beylerde bi hava oluyo küçük dağları ben yarattım decesine aslında insanlar onların güzelliğine yakışıklılığına değil nasıl böyle pis koka bildikleri için bakıyo

bide o hatun ve beylerde bi hava oluyo küçük dağları ben yarattım decesine aslında insanlar onların güzelliğine yakışıklılığına değil nasıl böyle pis koka bildikleri için bakıyo

ltf sesimizi böyle biraz olsun duyuralım kimse kimseyi çekmek zorunda diil. ayıp yaaa

geçen dolmuşta yaşadığım bi şeyi paylaşayım önde oturuyorum ara ara öyle pis ayak kokuyo ki anlatamam camlar sonuna kadar açık ay bunaldım arkadaki yolculara baktım i,ki tane tonton teyze ve amca of dedim görünüş temiz ama ayak kokusu berbat neyse az ilerledi dolmuş indiler rahat rahat nefes ala bilirim şimdi diye düşünürken yine o koku miydem altüst oldu tabi şöförbey ayayında spor ayakkabılar her ayağını pedal üstünde oynattıkça koku artıyo ya hiçmi duymuyosun kokuyu müşteri koksa hemen müdahele eder git çorabını yenile altı üstü 1 tl madem ayakların kokuyu hastalıktır bi terlik al giy kimseyi rahatsız etme

sorma. bende geçen otobüsdeyim tabi bunlar aralarında birkaçı, kalabalık otobüs ve camlar açık ben ortalardayım önümde bir çocuk kız arkadaşıyla konuşuyor iki eli ile havada tutunuyor, rüzgar estikçe o pis kokan kol altı kokusu öğğğ direk bana inan o an diyecektimki kardeşim sen hiçmi yıkanmıyosun nasıl kokuyosun die. neyse allahtan arkalara doğru ilerlediler rahatladım. bazende şey düşünürüm öle yanımda kokan kişileri başkaları kokunun benden geldiğini sanmasın

sana katılıyorum

minnet temizlenmeye üşeniyo bence, toplum için çok rahatsızlık verici bir durum, yakıştıramıyorum bizim inasımıza tertemiz miss gibi olmak varken :82:

bide dolmuşlarda otobüslerde hiç klima falan çalışmıo sinir edici bir durum havalar çok sıcak bide izmir çok aşırı sıcak oluyor hala klimalar çalışmıo bunalıyorum resmen

Geçen pazar mağazada soyunma kabinine girdim.
Öfff nasıl bir ter kokusu ! Bayan giyim reyonu üstelik...
Kabinde kuyruk olduğu için girmek zorunda kaldım.
Sonra da benden sonra giren,kokuyu benden bilir diye utandım.

Geçen pazar mağazada soyunma kabinine girdim.
Öfff nasıl bir ter kokusu ! Bayan giyim reyonu üstelik...
Kabinde kuyruk olduğu için girmek zorunda kaldım.
Sonra da benden sonra giren,kokuyu benden bilir diye utandım.

o bazen banada denk geliyo. özellikle yanımda oturan biri varsa.
bazende iş yerinde biri tuvalete girer arkasından ben girmişimdir benden sanacaklar die ne yapacağımı şaşırıryorum.

ben de kadınlar tuvaletlerinden nefret ediyorum ya o çöpün hali filan iyykkk
bi de üniversitede özel yurtta kalmıştım hergün kavga ederdim banyoda saçlarını bırakanlarla
hele kokoşluktan yanlarına yaklaşılmıcak bikaç tip vardı odaları leş gibi dolabını açınca eşyalar üstüne yıkılıyodu
kadın milleti gerçekten bi tuhaf

internette bi site varmış şimdi çok moda ter koktuğunu düşündüğünüz kişinin mail adresini yazıyorsunuz ve kim olduğunuzu belli etmeden o kişiye bir e-posta gönderiliyor. mailde yazan ise : ter koktuğunu düşünenler var lütfen temizliğine daha dikkat et

çok güzel ve işe yarar bi uygulama bencee :90:

ilginç :) bence mail diilde gelip bir kalıp sabun fırça birde hortumla komple yıkasınlar :84::84::84::84:

ter kosunu onledigini ve kizimin uzerinde denedik super igde kokusu hac kokularina benzer ama agir olmadigini dusunuyorum igde kokusu anne kokusymus diye biliyorum temizlediginiz kolduk altina kulanin terledukce mis gibi igde kokuyorsunuz saygilar :80:

ayyyy şu olayı bende hiç sevmiyorum.. hele şu yaz günlerinde insan kendi kokusunu bile sevmiyor millet o halde dışarı çıkıyor. altı üstü bi deodarant sürcekler bayanlara hiç yakışmıyorr :S

ayyyy şu olayı bende hiç sevmiyorum.. hele şu yaz günlerinde insan kendi kokusunu bile sevmiyor millet o halde dışarı çıkıyor. altı üstü bi deodarant sürcekler bayanlara hiç yakışmıyorr :S

Sorma havalarda iyice ısındıki otobüsleri tıklım tıklım dolduruyolar bazen sanki özellikleymiş gibi kokanlar burnumun dibinde. nerdeyse benden küçük olana bile yer vericem :))

Yaz geldi bayanların ter kokusu başladı. Bugün iş çıkışı markette kasadayım aldıklarımı poşetliyorum bayanın biride ödeme yapacak, allahım öyle iğrenç kokuyorduki neredeyse diyecektim hanımefendi hiçmi yıkanmıyorsunuz diye Hele eve gelirken otobüsde herkesin kolları havada tutunuyorlar, cam açık özelliklemi bana denk geliyor anlamadım İĞRENÇÇÇÇÇÇÇ.....:2::2::2:

altı üstü bir kalıp sabunla yıkanacaklar. bir de rol on kullansalar yeter

çok pasaklı insanlar var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…