Dışarıda ter kokan kadınlar

işte sırf bu toplu tasıma araclarından nefret edıyorum .sırf bu sebepden dolayı hergun bırılerıne catmak zorun da kalıyorum ,cunku tepkısız kalamıyorum

benım gercekten kokuya karsı ınanılmaz hassaslıgım vardır ,toplu tasıma araclarında da bu durumla karsılasınca ılla catıyorum bırılerıne cunku gerılıyorum :KK5:

bı'de anlamadıgım bırsey cam pencere de actıramıyorum "yok bebem var cocugum var hasta olur acamam "banane yaa senın bebenden

senın kokunu cekmek zorundamıyım ben .

keske cok param olsa da muhtac olmasam su toplu tasıma araclarına:KK5:

ben kapalı olduğum ve günlük kıyafetimin üstüne kap giydiğim halde ter kokmam..hergün banyo yaparım...parfüm deodorant kullanırım...

buna rağmen bi kısakollu tişörtle lağım çukuru gibi kokuyolar...

internette bi site varmış şimdi çok moda :KK70: ter koktuğunu düşündüğünüz kişinin mail adresini yazıyorsunuz ve kim olduğunuzu belli etmeden o kişiye bir e-posta gönderiliyor. mailde yazan ise : ter koktuğunu düşünenler var lütfen temizliğine daha dikkat et :KK70:

çok güzel ve işe yarar bi uygulama bencee :90:

hangi site o ya merak ettiim :KK70:

yaz aylarının kabusu bir durum..:KK35:. koşarak uzaklaşırım etreflarından..:KK55:
kendim ter kokmadığımdan herhalde çok hassasım...:KK24:
çocuğumu bile yaz aylarında, bir sabah -bir akşam.. günde 2 kez banyo yaparım:emir_bebek:

otobuse girince burnumu tutasım geliyor bazenn :s ıyyyy nasıl bir kokudur o yaaaa... klimayı neden açmazlar otobuste yazık günahrır yaaa ..

Ayyyy bende bu duruma sinir oluyorum.
Burnuma pamuk tıkadığım bile oluyo o derece hassasım bu konuda....
Nefret ediyorum piss pasaklı insanlardan...Böyle insanlara "Temizlik İmandan Gelir" sözünü hatırlatmak lazım:26:

ben kapalı olduğum ve günlük kıyafetimin üstüne kap giydiğim halde ter kokmam..hergün banyo yaparım...parfüm deodorant kullanırım...

buna rağmen bi kısakollu tişörtle lağım çukuru gibi kokuyolar...

ben kapalı olup da lağım çukuru gibi kokan bir ton insan gördüm olaya acık kapalı diye degil de daha genel yaklaşmak gerek..

bence bu konuda herkese naturalivenin deodorant
öneriyom mütüiş bişey yok böyle bişey bende malesef çok terlerim
ve ağır kokar napsam geçiremedim
sonra bunu buldum gitti gidiyordan aldım inanın 3 gün resmen totodan ter çıksa bile
gıram koku yok unisex valla kokusuda mütiş ayrıca hiç bi kimyasal yok

otobüsde dolmuşta hatta yollarda ter kokan kadınları görünce bir kadın olarak kendimden tiksiniyorum.. yaa diyelim yıkanamadınız yaa gidin kol altınızı ıslak mendille silin. ne kadar iğrenç bişey yaa. erkeklerdede bu sorun var. işim gereği sürekli otobüs dolmuş veya metroya biniyorum. inanın tiksindim artık yaz geldi birde.hele birde bayanlar yani..deotak buna kesin çözüm. temizlik gibisi varmı yaa. sen rahatsız olmuyasan yanındaki insanlar senin ter kokunu çekmek zorundamı....:KK4:

onlara lanet ediyor bu reklam kokan hareketlerden kaçınmanızı tavsiye ederim efenim :)

X