diş

melek80

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2008
9
0
44
kızımı 14 martta doğurdum ve 27 temmuzda dişi çıktı malesef ilk görmek ne babasına nede bana nasip oldu teyzesi gördü sağolsun. ağzının suları akıyordu neyi eline geçirse ağzına tıkıyordu ama ben bile bu kadar erken beklemiyordum doktorumuzda ağız suyu için normal tükrük bezleri çalışmaya başladı demişti. darısı sizlerin başına:nazar:

hayırlı olsun yenı dısınız.....
bızımde agzımızın suyu akıyor ama ne zaman cıkar bılmıyorum.....

hayırlı ve sağlıklı olsun. Huzursuzluk, ateş istahsızlık bi şikayet oldumu diş çıkmadan önce bizimde damakları kabarmış gibi ateş yok ama çok huzursuz acaba diş mi geliyo :)

kızımı 14 martta doğurdum ve 27 temmuzda dişi çıktı malesef ilk görmek ne babasına nede bana nasip oldu teyzesi gördü sağolsun. ağzının suları akıyordu neyi eline geçirse ağzına tıkıyordu ama ben bile bu kadar erken beklemiyordum doktorumuzda ağız suyu için normal tükrük bezleri çalışmaya başladı demişti. darısı sizlerin başına:nazar:
canım maşallah.hayırlı olsun.bebişiminde suları akıyor, el hep ağızda.bakalım bize ne zaman nasip olacak.

hayırlı olsun ilk dişiniz benim oğlumunda eli sürekli ağzında suları akıyor ama ne zaman çıkar bilmiyorum inşaallah kolayca sorunsuz çıkarırız bekliyoruz bakalım....

hayırlı olsun dişiniz
Benim oğlumunda eli hep ağzında suları akılyor. Dr. damaklarının kabardığını söyledi bize de ama ne zaman gelir belli olmaz dedi. İnşallah kolayca çıkarırız bizde...

tebrik ederim
bakalım bizimki ne zaman çıkacak el ağızda kaşınıyo sürekli her saba ilk iş dişine bakıyorum
ben görmek istiyorum ilk olarak bakalım hayırlısı artık

hayırlı olsun canım
benimde oğlumun eli ayağı sürekli ağzında ne bulsa ağzına tıkıyo ağzının suyuda akıyo bakalım ne zaman çıkcak dişi
dr daha diş aktivitesi başlamadı demişti inş sorunsuz bir şekilde çıkarır dişini

selam
kızımın dünde ikinci dişinin çıktığını gördük ama akşam belki 10 kez uyandı bu aralar çok huzursuz bizide huzursuz ediyor tabi. kısmetse haftasonu tatile gidicez gitmeden çıkması iyi oldu darısı hepinizin başına çok güzel bir duygu sürekli dişlerini görmek istiyoruz.

benım oğlusumunda ellerı devamlı ağzında sular o bıçım akıyor hadı darısı basımıza kızlar kolay atlatırız ınsaallah

kızlar ya bizimki de acayip huzursuz. ilk uyandığında iyi ama sonra mızırdanıp duruyor. kendi kendine oynamıyor, hele uykusu geldiğinde öyle bir huysuzlanıyor ki anlatamam. işin garibi uyutmaya çalıştıkça bağırıyor, ne yaparsam yapayım ağlıyor. uyutana kadar kan ter içinde kalıyorum. emzik ya da memeyi ağzına verince hemen damaklarının arasına kıstırıyor, ısırıyor. dişten mi ki acaba? bi de kaşıntıyı giderici jeller varmış diş çıkartan bebekler için. kullananınız duyanınız var mı?

OOOO maşallah yaaaaaaa
benim kızımda 10 martta doğdu ama henüz dişimiz çıkmadı
fakat sürekli salya ve el ağızda geziniyoruz... herşeyi ağzına sokmaya çalışıyor..

bizim doktorumuz dentinox diye bir jel verdi diş etleri için nane tadı var sanırım damakları rahatlatıyor birazda soğukluk hissi veriyor önce ben denemdim de:))) kobay olarak kendimi kullanıyorum:)))))))

X