Diş telleriyle diyet olur mu?

girlpowerrr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2013
78
19
MERHABALAR
Yaklaşık 1 hafta önce üst dişlerime tel taktırdım çok şükür ki ağrım sızım pek olmadı önümüzdeki ay da altlara taktıracağım.Ancak sevgili hanımlar sorun şu ki aynı zamanda kiloda vermek istiyorum.Çorba dışında parlak bir alternatif bulamadım maalesef.Önerebileceğiniz özellikle iş yerinde öğle yemeği için ne bileyim pratik diyet yemekleri var mı? pilav ve püreyi çok rahatlıkla yiyebiliyorum.Ancak ikiside kalorileri oldukça yüksek besinler.puding mesela çok güzel ama şekerli ve sağlıksız şu sıralar meyveli yoğurdada taktım.Ay YARDIM EDİN AYOLL SIKIŞTIM KALDIM

ÖPÜYORUM HEPİNİZİ
BU Arada güncel kilom 69 55 olmayı çok isterim ama şu anki hedefim 60

diş telleri zaten kilo verdiriyor yani bende öyle olmuştu bir kaç ay doğru düzgün yiyip içememiştim

geçmiş olsun

Çorba işte

Sabah öğlen akşam çorba

Bol da su

Hem diyet hem beslenme ama çorbalarda mutlaka protein olsun

Lahana çorbası ile yaşamaya kalkma hasta olursun

teller sadece basta sorun yapiyor. agzin alistikca yada ayda bir doktor ayari degistirdikce biraz sizlar sonra istedigini yine yersin. ben findik fistik bile yiyordum, birsey olmadi.

smoothie moda onlardan deniye bilirsin

benim dişlerim o kadar çok ağrıyordu ki 52 kilodan 48 e düştüm belki çok bir kilo değildi ama zaten zayıfken 4 kilo verince aşırı zayıf olmuştum sonra 6 aydan sonra ağrılar komple geçince her şeyi yemeye başladım ayların hırsını çıkardım baya kilo aldım şuan 58 kiloyum teller çıkalı 1 yıl oldu aman dikkat et

X