Dış hemoroid (Basur)

Slm canım belirtigin şikayet bende de var tam bir yıl oldu başlayalı hiç böyle şikayetim yoktu. Kabız olmazdım bir kere dediğin gibi o kesilme hissi oldu ondan sonra hiç geçmedi her ay mutlaka kabız oluyorum ve başa dönüyor. içerden de dışardanda acıyor diskilarken. Kronik hale mi geldi bilmiyorum.
Kronik hale geldi büyük ihtimal canım ama ben bu aralar sukurki iyiyim kabız olacak olursam bir kapak şurup içiyorum hemen ishale çeviriyor birde çok su iciyorum

Kızlar merhaba afedersiniz ama popo deliğimin hemen yanında çıkıntı var kabiz oluyorum genellikle ve sanki popo ağzında yara var kakami yaptığımda tam çıkarken orası yirtiliyor gibi keskin acı oluyor çok kabizsam kaniyor bugunde dışında afedersiniz deliğin yanında şişlik gördüm kabarık mercimekten biraz büyük bu dış basurmu başına gelen oldu mu korktum ben bayağı 😔
Homoroide iyi gelen kesin geçiren çoban çantası bitkisi çayını yapıp içiceksin 21 gun boyunca aynı saatte olması önemliymiş biraz kocakarı işi gibi birşey ama temelli çözüm gibi birşeymiş duyduğum herkese iyi gelmiş başa gelince insan herseyı yapıyor bende hayatımda ilkkez oluyorum ve yarın gidip alıcam hemen

Kızlar merhaba afedersiniz ama popo deliğimin hemen yanında çıkıntı var kabiz oluyorum genellikle ve sanki popo ağzında yara var kakami yaptığımda tam çıkarken orası yirtiliyor gibi keskin acı oluyor çok kabizsam kaniyor bugunde dışında afedersiniz deliğin yanında şişlik gördüm kabarık mercimekten biraz büyük bu dış basurmu başına gelen oldu mu korktum ben bayağı 😔
Hindistan ceviz yağını öneririm kesinlikle hemen şişini alıyor

X