Dış hemoroid (Basur)

Kaslarin zorlanmasi sonucu meydana geliyor o😁 ve kroniklesmis ne yazik ki. Karistirdim ben durumlari bi an😁kremle falan biraz zor gibi duruyor tabi en iyisini doktor bilir. Bakalim ne önerecek sana. Nöbetçi memeydi sanirim adı o şişliğin.

Kaslarin zorlanmasi sonucu meydana geliyor o😁 ve kroniklesmis ne yazik ki. Karistirdim ben durumlari bi an😁kremle falan biraz zor gibi duruyor tabi en iyisini doktor bilir. Bakalim ne önerecek sana. Nöbetçi memeydi sanirim adı o şişliğin.
Anladım canım çok sağol verdiğin bilgiler için.
Kroniklesmemis olsun Allah'ım nolur ya.

Ihtıyol pomad da ıyı gelıyor dıyorlar

Kara merhem eskı tabırle

Gittiğiniz zaman yazar mısınız buraya ben de merak ediyorum :)
Merhaba canım.
Doktora bugün gittim elle muayene etti sadece belirtilerimi de anlattim yırtık oluşmuş dedi o siskinikte ondan kaynaklı dedi,o şişkinlik geçmez ilaç yazcam geçmezse ameliyat olursun dedi .

Merhaba canım.
Doktora bugün gittim elle muayene etti sadece belirtilerimi de anlattim yırtık oluşmuş dedi o siskinikte ondan kaynaklı dedi,o şişkinlik geçmez ilaç yazcam geçmezse ameliyat olursun dedi .
Çok geçmiş olsun. Ne ilaç verdi acaba krem mi?

Anladım geçmiş olsun bende bir seneye yaklaşacak bı kabız oldum yırtıldı hissi oldu orası ondan bu yanniya hep sert geliyor kakam ve cam kesiği gibi açım oluyor birde bu şişlik çıktı başıma.
Slm canım belirtigin şikayet bende de var tam bir yıl oldu başlayalı hiç böyle şikayetim yoktu. Kabız olmazdım bir kere dediğin gibi o kesilme hissi oldu ondan sonra hiç geçmedi her ay mutlaka kabız oluyorum ve başa dönüyor. içerden de dışardanda acıyor diskilarken. Kronik hale mi geldi bilmiyorum.

X