Diş Hekiminde Diş Beyazlatma..Diş taşı..Paylaşalım..

arkdaslar ben ankarada yasıyorum dişlerim oldukca düzgün ama rengi ne kadar fırcalarsam fırcalıyım beyaz değil.hiç bir zaman rahat rahat gülemiyorum inanılmaz rahatsız oluyorum.ankarada yasıyorum kendi dişçime sordum cok fazla olumlu bir cevap vermedi 2 3 ton acılır dedi.bazı arkadaslar da doktorun elinde oldugunu söylemiş.fiyat benim için sorun değil bana ankarada bu konuda iyi bir doktor önerebilirmisiniz lütfen çokk acilll şimdiden tesekkrler..

Bende lazerle beyazlatma yaptırdım çok memnunum 1 yılı geçti rengi hiç bozulmadı. dişlerim hala bembeyaz. doktorum beyazlatma sonrası evde uygulamam için ev beyazlatması da verdi böylece arada renklendiğini hissettikçe tekrar ek bir masraf yapmadan beyazlatabilecekmişim. birde fulor verdi beyazlatma sonrası bir kaç gün kullandım bu da beyazlatmanın verdiği zararı ortadan kaldırıyormuş hiç hassasiyetim bile olmadı çok memnunum bir kaç arkadaşım da yaptırdı benden sonra onlar da memnun sadece bir arkadaşımda ertesi gün öğlene kadar hassasiyet oldu. Fiyati ev kiti
fulor uygulaması ve doktorun yaptığı lazerle beyazlatmanın hepsi için 1000 tl dediler ama ben 900 tl ödedim. İlgilenen olursa telefon numarasını veririm doktorumun.

sadiyer bana acil doktorunun yerini ve telefon nosunu verebilir misin lütfen ankarada yasıyorum deeee :KK43:

kızlar benim eşim diş hekimi kadınlar kulübü üyelerine ama sadece.. lazerli opelesence beyazlatma seanslarını ilaçalrın geliş fiyatına yaptırtabilirim.. çok acil sorunu olanlar bana yazabilirler özelden isterlerse. bir kaç kişiye faydam dokunursa ne mutlu bana:)

mesaj bölümünüze ulasamadım..ben cok zor durumdayım bu yıl sınava gircem yazın yaptrcam 2 yıldır düşnüüyorum yaptrmayı hala bi çözüm bulamadım.bu yaz kesin bitirmek isteiyorum bu işi dogru düzgün gülemiyorum bile size nasıl ulasablirim.esinizn muayehanesi nerdee yardımcı olursanz sevinirimmmm:KK43:

denizlide yaptrdım 400lira asıl fiyat ben dahada uyguna yaptırdım :)) z..m die bi marka war onunla yaptı 15 er dakikalık lazer ışığı ile beyazlatma tabi o beyazlatma ilacıyla beraber ilk2gün sızıntılı oluyor ama gerçekten işe yarıyor tabi sigara içmiyorsan daha da etkili çay kahveden sonra fırçalayacaksın sarrma yapmaması için ama unutmayınki dişlerin beyazlığı kemiğinizin rengine bağlı

bende bikac hafta önce tr ye gitmistim, lazer ile beyazlattirdim harika oldu:KK74:
2 seans 15er dakka mavi isikla beyazlatti, dislerimin protezini cikardi evde 6 kullanimlik beyazlaticida verdi sadece 300 tl ödedim özel discideEn Büyük TÜRKİYE
bikac saat sonra ön disimde hafif bi sizlama oldu okadar, sonrasinda sensodyne dismacunu kullandim

dislerim harika bembeyaz oldu :KK66:

evde sadece bikere kullandim beyazlatici, gerek görmüyorum suan, sararirsa yapicam

Son düzenleme:
denizlide yaptrdım 400lira asıl fiyat ben dahada uyguna yaptırdım :)) z..m die bi marka war onunla yaptı 15 er dakikalık lazer ışığı ile beyazlatma tabi o beyazlatma ilacıyla beraber ilk2gün sızıntılı oluyor ama gerçekten işe yarıyor tabi sigara içmiyorsan daha da etkili çay kahveden sonra fırçalayacaksın sarrma yapmaması için ama unutmayınki dişlerin beyazlığı kemiğinizin rengine bağlı

Denizli de nerede yaptırdın bende yaptırmyı düşünüyorum. doktor ismi verebilirmisin?

Forumda paylaşım vardı arkadaşım, Kabartma tozu ile fırçalayın deniyordu denemediysen tavsiye ederim, umarım faydası olur.

Benim dişlerimde renk bozukluğu var mı yok mu bilmiyorum.Herkes beyaz falan diyor ama ben sarı ya ne beyazı diyorum anlamadım gitti:)
Doktoruma gittim diş taşı temizliği için,dişlerimi beyazlatmak istiyorum dedim.
Yapma dedi,geçen bir bayan geldi dişlerini beyazlatmıstık şimdi eskisinden kötü halde.
Herkesin kendine ait bir diş şekli ve kemik rengi var.
Ben ne kadar yırtınsamda beyazlatmak için yine izin alamadık doktordan.

bende bikac hafta önce tr ye gitmistim, lazer ile beyazlattirdim harika oldu:KK74:
2 seans 15er dakka mavi isikla beyazlatti, dislerimin protezini cikardi evde 6 kullanimlik beyazlaticida verdi sadece 300 tl ödedim özel discideEn Büyük TÜRKİYE
Bikac saat sonra ön disimde hafif bi sizlama oldu okadar, sonrasinda sensodyne dismacunu kullandim

dislerim harika bembeyaz oldu :KK66:

Evde sadece bikere kullandim beyazlatici, gerek görmüyorum suan, sararirsa yapicam

canım nerede yaptırdın ?

arkadaşlar diş beyazlatma iyi değilmiş ama yanii tanıdığım dr söyledi zararlıymış yanii bilemiyorum ama

kızlar benim tellerim var çıkkacaklar artık ama tellerin olduğu yerlerde sararmalar var haliyle belki tellerin olduğu yerle diğer yer arasında ton farkı olabilir...nasıl beyazlatabilirim? normal beyazlatma ne kada rbilen varmı? işe yarar mı

diş taşları konusunda benimde sıkıntım var. ne kadar özen göstersemde ağız ve diş sağlığına dişlerimi temizlettikten 1 hafta sonra tekrar başlıyor.. canım çok sıkılıyor bu duruma

kızlar dişlerimi beyazlattığıma bin pişmanım!!!1 keşke geri dönebilsem o ana da beyazlatmasam.dişlerimi hiç kullanamıyorum desem yeridir.
lanet dişçi dişlerimi öyle beyazlattı ki bütün diş minelerimi mahvetti!!! soğuğa sıcağa aşırı duyarlıyım artık. dondurma falan hayatımdan çıkalı seneler oldu!
ve diş hekime yaptırdım! öyle kıytırık bi yerlerde yada boş bi doktorda dğildi!
dikkat edin kızlar! diş beyazlatma aman aman çokta önemli bişey değil! herkes çok memnundur belki herkesinki çok iyidir ama bakınız ben!!
dişlerim mahvoldu! beyaz olsa neyime. bu kadar beyaz olmasaydıda sağlıklı olsaydı dişlerim ah keşke :KK43:

istanbulda lazerle dişlerini beyazlatıp memnun olanlar nerde hangi doktorda yaptırdıklarını yazabilir mi acaba ,cok acil lazım

sevgili intertia bana özelden mesaj atmışsın ancak benim cevap yazma hakkım yokmuş her nedense, evet ben beyazlatma yaptırdım çok memnun kaldım hala beyazlığını koruyor ,zaten genel olarak yaptığı işlerden memnun kaldığım bir hekim,telefon istemişsin 02163452183 kadıköy kuyubaşında deniz ince geç cevap için kusura bakma sevgiler

bende beyazlatmıstım ama tam beyazlamadı dr sordugumda senın dıslerın dogustan sarı yapcak bısey yok dedı nekadar dogru bılemıyorum:) daha dogal yontemler yokmu acaba bu beyazlatma ıslemınde hem dıslerıme zarar vermek ıstemem hemde maddı acıdan yanı :) karbonat deniliyor ama bırde sırkelı suyu duymustum

ben de beyazlatmak istiyorum aama düşündüğüm tek şey ağız 1 saat kadar açık duruyormuş galiba.. ben daha önce protez yaptırdım ve o sırada da çok zorlandım ağzımı açık tutmakta midem bulandı yutkunmaya çalıştım vs. 1 saat nasıl durabilirim öyle diye düşünüyorum hiç aralıksız 1 saat açık mı duruyor ağız :S

X