Diş Hekiminde Diş Beyazlatma..Diş taşı..Paylaşalım..

kızlar benim dişlerim okadar sarıydıki hiç gülerek verdiğim bi poz bile yoktu. çok araştırdım denemedğim diş macunu kalmadı internetten lazerli olanlardan gettrdim okadar para döktümki banamısın demedi en sonunda olucak gibi değil dedim ve diş estetikçisine gittim lazerle bi işlem yaptı daha sonradan akşamları yatmadan dişlik gibi bişery vardı içine doktorun verdği jeli sürüp dişime takıp öyle yatıyodum şuanda herkes bembeyaz dişlerime hayran diş macunun ne nası bu kadar beyaz okadarda sigara içiyosun diyolar ben sadece gülümsemekle yetiniyorum tabiki bu sırrımı kimse bilmiyo :KK1:

kızlar dun aksam opalesence adlı urun ıle home bleachınge başladım ama suan dıslerım cok sızlıyooo acayıp ya anlatamam hep bölemı olcak :KK43:((((

bende opalesence kullanmıştım canım o sızıyı çok iyi biliyorum ama bikaç kullanımdan sonra geçiyo ve gerçekten değiyo

opelasence ofis tipini klinik muayenehane fiyatları normalde 750 ila 1000 arası değişiyor kızlar eşim diş hekimi ve bende ağız diş sağlığı polikliniğinde çalışıyorum bilgi vermek istedim ama ilaç geliş fiyatı 400 tl..

Ben iki sene önce diş hekimine giderek 750 tl'ye beyazlatmıştım. Sigara içmiyorum; ama çay ve kahvekolik olmama rağmen bir yıl boyunca pırıl pırıl dişlerle gezdim. İkinci yılsa hafif sarılar geldi; ancak hekimin önerdiği diş macunlarıyla fırçaladığımda yine rengi açılıyor.

Şimdi oturduğum semtte kampanya varmış, 500 tl'ye yapılıyormuş. Tekrar yaptıracağım, aslında dişlerim hala beyazımsı, koyu sarılık ya da çirkin bir görüntü yok ancakiki, üç dişimde çürük gibi koyu lekeler var, onlar da beyazlatınca gidermiş. Önce beyazlatıp sonra bir tane implant yaptıracağım. Bunun için tekrar yaptırıyorum.

Ablama da tavsiye etmiştim, 2 sene önce o da farklı bir yerde 680'e yaptırmıştı. O da çok memnun kalmıştı.

kızlar benim eşim diş hekimi kadınlar kulübü üyelerine ama sadece.. lazerli opelesence beyazlatma seanslarını ilaçalrın geliş fiyatına yaptırtabilirim.. çok acil sorunu olanlar bana yazabilirler özelden isterlerse. bir kaç kişiye faydam dokunursa ne mutlu bana:)

Lazerle diş beyazlatma yöntemi dişlere aşırı ısı verdiğinden dolayı ABD'de yasaklandı, bildiğim kadarıyla. Bu yöntem fazla tavsiye edilmiyor.

Başka bir doktora gittim. Yeni bir teknoloji çıkmış zom teknolojisi. Daha zararsız beyazlık sağlıyormuş. Bu konuda bilgisi olan varmı kızlar. Ve fiyatı 500 tl iyimidir sizce??

bende diş rengimden memnun değilim bazı ürünler kullandım whitepen gibi ve hiççç memnun kalmadım hiç ama hiç etkesi olmadıı zannedersem ürün sigara çay kahve içipte bu yüzden sararan kişilerde etkili ama bende hiç biri yok doğal kendi diş rengim sarımsı ama bu beyazlatma işlemide çookk pahalı yaa bursada bir doktor ile konuştum 800tl dedi beyazlatmaya 800 vereceğime üzerine 600 daha koyup 5 dişimi Laminate Vener yaptırırım yanii kafam karışık...

diş beyazlatma yönetemlerini doktorum önermedi.güvenilir bir yönetem yok diyor. piyasada satılanları deniycem bende:KK34::KK69:

diş taşlarını temizletmek 70-80 arası bir fiyat. zaten taşlar temizlenince eğer düzenli fırçalıyosan dişlerini doğal rengini alıyor.

diş beyazlatma işlemine bugün itibariyle başlıyorum :KK56: doktor dişlerimin şeklinde kalıp verdi ve bi şırınga verdi geceleri yatmadan önce o kalıba şırıngadan döküp dişime takıp uyuyacağım lazer istedim yaparım ama kalıcılığı az olur dedi ben senin dişlerinde ağır ve emin adımlarla ilerlemek istiyorum dedi bakalım neler olacak alt dişlerim için gitmiştim üstü kaplama yaptıracağım için :KK68:

Bir koca kari yöntemi inan cok ise yarayacak graf.

Dislerini günde en az iki defa normal dismacunu ile fircalamadan önce, KARBONAT ile fircalarsan günden güne beyazladigini göreceksin. Tat bakimindan pel hos degil ama ne yaparsin gülü seven dikenine de katlanir.

Bir ay dene sonra buraya yazarsin sonuclarini, ok mi?

aynen katılıyorum

ben de dişlerimi yeni yaptırdım doktordan memnun kalınca kızıma da beyazlatma yaptırdık,Dişleri sapsarıydı ön bir dişi daha önce sinirleri alındığı için sarı da değil gri renkteydi onu farklı bi işlemle diğerlerini lazerle beyazlattı şimdi mükemmel oldu.fiyatı da burda yazılanların yarısı kadar nerdeyse çok uygun.

arkadaşlar merhaba. ben diş teli taktırmıştım 4ay oluyor. ön dişlerden biri öndeydi. o şuan diğerleriyle bitişik fakat hala tam diğerleriyle aynı hizada değil. bu arada diş beyazlatma işlemi yapacaktım. bugün doktora gittim. kalıp aldı. ! daha dişlerim sıralı değilken bu abes değil mi ? sonuçta sabaha kadar şeffaf kılıf dişimde olcak. tel etkisini yitirecek ???? pazartesi soracam ama sizce ne olabilir ?

Bende lazerle beyazlatma yaptırdım çok memnunum 1 yılı geçti rengi hiç bozulmadı. dişlerim hala bembeyaz. doktorum beyazlatma sonrası evde uygulamam için ev beyazlatması da verdi böylece arada renklendiğini hissettikçe tekrar ek bir masraf yapmadan beyazlatabilecekmişim. birde fulor verdi beyazlatma sonrası bir kaç gün kullandım bu da beyazlatmanın verdiği zararı ortadan kaldırıyormuş hiç hassasiyetim bile olmadı çok memnunum bir kaç arkadaşım da yaptırdı benden sonra onlar da memnun sadece bir arkadaşımda ertesi gün öğlene kadar hassasiyet oldu. Fiyati ev kiti
fulor uygulaması ve doktorun yaptığı lazerle beyazlatmanın hepsi için 1000 tl dediler ama ben 900 tl ödedim. İlgilenen olursa telefon numarasını veririm doktorumun.

Bir koca kari yöntemi inan cok ise yarayacak graf.

Dislerini günde en az iki defa normal dismacunu ile fircalamadan önce, KARBONAT ile fircalarsan günden güne beyazladigini göreceksin. Tat bakimindan pel hos degil ama ne yaparsin gülü seven dikenine de katlanir.

Bir ay dene sonra buraya yazarsin sonuclarini, ok mi?

kesinlikle tavsiye etmiyorum. bu yöntemi cıkartmalısınız aklınızdan. cünkü kime sorduysam hangi doktora vs aynısını diyor. karbonat dişleri beyazlatır evet ama aynı zamanda cizer ve minelerine zarar da verir. ayrıca dişlerin sallanmasına ve dökülmesine sebep olur. bunu birindende duymustum bir yakınının basına gelmiş.:KK50:

arkadaşlar merhaba. ben diş teli taktırmıştım 4ay oluyor. ön dişlerden biri öndeydi. o şuan diğerleriyle bitişik fakat hala tam diğerleriyle aynı hizada değil. bu arada diş beyazlatma işlemi yapacaktım. bugün doktora gittim. kalıp aldı. ! daha dişlerim sıralı değilken bu abes değil mi ? sonuçta sabaha kadar şeffaf kılıf dişimde olcak. tel etkisini yitirecek ???? pazartesi soracam ama sizce ne olabilir ?

genelde tel varken ağızda diş beyazlatma işlemi tel takılmadan önce ve cıkartıldıktan sonra yapılıyor diye biliyorum ben. şimdiden yapmanız anlam vermez. cünkü o telin olduğu yerler yine sararacak. dolayısıyla teli cıkarınca sarı olan yerleri göreceksiniz.

X