DIŞ GEBELİKTE METOTREKSAT OLANLAR YARDIM ..

makulbiinsan

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2023
20
2
38
Beta hcg düzensiz artışlarla birlikte en son 937 oldu , odak göremedi doktorum dış gebelik teşhisi ile mtx iğne yapmaya karar verdi ,dün akşam 50 mg tek doz oldum kanama ne zaman başlar biraz mide bulantısı ve kasıkta ağrı dışında birşeyim yok şuan.. beni neler bekliyor bu süreçte adaçayı içenler olmuş , şuan bol su içiyorum sadece
Bu durumu yaşayanlar lütfen bilgi verir misiniz?

Geçmiş olsun ben de yaşadım . Önce kürtaj sonrasında mtx oldum . Tek doZ oldum 7. Gün düşmedi değerim 2. Dozu vuracaktı bir gün daha bekleyelim dedim 8. Gün düşmeye başladı . Bir ay içinde tamamen düştü . 14 Eylülde oldum ben. Merak etme bütün acılar geçiyor unuttum bile şimdi 😘 5 ay bekledim sonra rahim filmi çekildim bu ay tekrar denemeye başladım

Geçmiş olsun ben de yaşadım . Önce kürtaj sonrasında mtx oldum . Tek doZ oldum 7. Gün düşmedi değerim 2. Dozu vuracaktı bir gün daha bekleyelim dedim 8. Gün düşmeye başladı . Bir ay içinde tamamen düştü . 14 Eylülde oldum ben. Merak etme bütün acılar geçiyor unuttum bile şimdi 😘 5 ay bekledim sonra rahim filmi çekildim bu ay tekrar denemeye başladım
Sizede geçmiş olsun, kürtaj olmadım iğne vuruldu sadece inşallah benimde değerim düşer ne zaman kanamanız başladı.

Kimi doktor 6 ay kimisi 3 ay kimisi ilk adet gördükten sonra deneyebilirsiniz diyorlar. Benimde aynı sizin durum gibi önce kürtaj arkasından 1 doz iğne yapıldı. Suan 2. Ayımdayım. 4. Ayda denemeye başlamak istiyorum siz ne dersiniz

Sizede geçmiş olsun, kürtaj olmadım iğne vuruldu sadece inşallah benimde değerim düşer ne zaman kanamanız başladı.
benım degerım 1200 lerdeyken metx ıgne yapıldı,
4.gun degerm yukseldı 7.gun dususe gectı ..9.gun kanamam baslamıstı..
cok gecmıs olsun ..
3 ay korunmustuk

benım degerım 1200 lerdeyken metx ıgne yapıldı,
4.gun degerm yukseldı 7.gun dususe gectı ..9.gun kanamam baslamıstı..
cok gecmıs olsun ..
3 ay korunmustuk
Benimde aynı şekilde 7. Gün düşüşe geçti 8.gün sancılı bir şekilde kanamam başladı alt karın ağrısı olarak normal mi acaba

X