Dış gebelik

Öncelikle çok geçmiş olsun hiç tedirgin olmayın umarım kendiliğinden düşer bu süreçlere girmezsiniz ama eğer düşmez de iğne olacak olursanız ondan da korkmayın ben oldum ve şuan değerim yavaş yavaş düşüyor ha düşmeseydi ameliyat olacaktım ondan da korkmayın illa tüpler alınacak diye bi kural yok temizleyip de bırakırlar hiç strese girmeyin lütfen

Teşekkür ederim çok sağolun. Hotmonlarim beni ele geçirmiş durumda epey zor bir süreç psikolojik olarak. Ne yapsam bilemedim de ilaçları bıraktım bir gram düşük yapma belirtisi yok. Yapsamda kurtulsam.

Düşüş yavaş oluyor maalesef hemen sifirlanmiyor

Teşekkür ederim çok sağolun. Hotmonlarim beni ele geçirmiş durumda epey zor bir süreç psikolojik olarak. Ne yapsam bilemedim de ilaçları bıraktım bir gram düşük yapma belirtisi yok. Yapsamda kurtulsam.
Evet malesef ne kadar sakin olmaya çalışsak da ister istemez strese giriyoruz ama geçiyor biraz yoruyor ama bitiyor canım sen de en kolay şekilde atlatırsın inşallah

Güzel sonuçlarla gel inşallah canım
Canım değerlerim düşmüştü şükür ama daha kan vermedim acaba tekrar yükselme şansı var mı şuan sağ kasigimda inanılmaz agri var ve kanama da oldu biraz sen ne yaptın değerlerin sıfırlandı mi

Yok canım en son 25 di bir hafta sonra tekrar vereceğim bidaha yükselmez galiba ilkinde yükseliyor sonra olmuyor diye biliyorum ama sen dikkat et benim kasık ağrım hala devam ediyor ara ara giriyor ama sen çok dikkat et dayanılmaz ağrın olursa saat kaç olursa olsun doktora git geçer diye bekleme doktor bana öyle söylemişti

Aksam cok vardı da simdi iyiyim asiri gaz sıkışması oluyor ya.nşallah hemen sıfırlanır seninki de az kalmış zaten canım şimdiden gözün aydın

Aksam cok vardı da simdi iyiyim asiri gaz sıkışması oluyor ya.nşallah hemen sıfırlanır seninki de az kalmış zaten canım şimdiden gözün aydın
Teşekkür ederim canım sen de biran önce kurtulursun inşallah gaz sancısı için de maden suyu iç okadar iyi geldi ki bana beni de mahvetmişti

Çok geçmiş olsun çok üzüldüm gerçektenkaç doz vurulmana rağmen düşmedi canım?bide senin değerlerin kaçtı?
Ben iki doz iğneye rağmen inatla yükseldi 8000 kusurdu 8 gün yattım hastnede kalp atışı bile başlamak üzere demişti doktor hemen ameliyata alındım sağ tupumu aldilar zarar vermiş bebek çok zor ya 6 ay süre verdi doktor korunmak için 3 ay yeni doldu zaman geçmiyor .... Rabbim senide hemen kurtarsın kardesim dualarimdasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…