Dış gebelik

Çok geçmiş olsun canım rabbim bidaha yaşatmasın inşallah bende enfeksiyon vardı enfeksiyondan dolayı olduğunu düşünüyorum inşallah bidaha yaşamayız

Çok çok geçmiş olsun rabbim bidaha yaşatmasın inşallah gerçekten insan yaşamadan bilmiyomus öncesinde bana dış gebelik deseler basit bişey gibi gelirdi .o ağrı acilardan sonra sizi çok iyi anlıyorum .rabbim inşallah hayırlı zamanda sağlıklı bı hamileleik nasip eder bize de

Bana da 6 ay kesinlikle korun yoksa sağlıksız bı gebelik olur dedi .hatta farklı bı kaç doktora sordum onlarda 6 ay dediler .riske atmayıp 6 ay beklicem mecbur sonrasında rabbim sağlıklı bı hamilelik nasip eder inşallah

Amin Allah razı olsun rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin

Kızlar merhaba ben tekrardan hamile kaldım değerlerim güzel ilerliyordu derken tekrar Dış gebelik olduğunu öğrendik kürtaj ardından metotreksa yapıldı düşmedi ve tekrar yapıldı 3. Dozda şiddetli ağrı oldu meğer tüpüm patlamış yine acil ameliyat oldum sağ tüpüm de alındı doktorum bana tüpün sağlam dediği halde yine geçirdim nasio böyleymiş artık tüp bebek deneyeceğim rabbim kimseye yaşatmasın

canım çok geçmiş olsun ..şimdi nasılsın sebep olarak ne gösteriyor doktor neden olmuş acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…