Dış gebelik

canım bende kanama olmadı ama kahverengi lekelenme oldu. değerim 4000 di iğne yaptılar düşmeye başlamıştı değerim ancak yinede iç kanama geçirdim. sağ tüpüm alındı.
Canm nasil anladn belirtilerin nelerdi bende tek tarafli batma var sol kasigimfa ve yumurta kisminda normammi bu 6. Haftada yim

Canm nasil anladn belirtilerin nelerdi bende tek tarafli batma var sol kasigimfa ve yumurta kisminda normammi bu 6. Haftada yim
Canm nasil anladn belirtilerin nelerdi bende tek tarafli batma var sol kasigimfa ve yumurta kisminda normammi bu 6. Haftada yi
Kese görünmedi doktor dış gebelik teşhisi koydu zaten beta artışı da yeterli değildi canım

Benim ilk degerim 380.41 cikdi ikinci testim 560.33 tam iki kati artma yok basimdan bi kez dis gebelik gecdi sol yumurtaligim alindi bundanda cok korkuyorum

İnşallah ama uyuyamıyorum bile belki 7 haftalık küçüktü ama kafası elleri ayakları gözümün önünden gitmiyor Allah kimseye yaşatmasın

Karin üstü gec görülür ya neden vajinadan bakmiyolar?
Suan degerim 160 a dustu doktor kimyasal gebelik dedi hakkimizda hayirlisi olsun insallah benimle ilgilendigin icin sana cok tesekkur ederim canim carsamba dahada netlesir bidaha kan verecem suan da az biraz lekenme basladi

Suan degerim 160 a dustu doktor kimyasal gebelik dedi hakkimizda hayirlisi olsun insallah benimle ilgilendigin icin sana cok tesekkur ederim canim carsamba dahada netlesir bidaha kan verecem suan da az biraz lekenme basladi
Üzülme canm gecen ayda ben gecirdim kimyasal simdi tekrsr hamileyim cok sükür öbür aya sende kalirsin insallah tekrar. Ne kadar gecikmisti adetin senin?

Merhaba ayni süreci yaşayan biri olarak sana destek olmak için yazmak istedim. 2019 eylülde dış gebelik geçirdim. Kürtaj oldum. Kanser iğnesini yedim yine de bebek gitmeyince ameliyatla sag tüpüm alındı. 6 ay korunduk. Sonrasinda tam tup bebek icin başvurduk sg çektirdim vitamin ve duphaston kullanirken 2020 temmuzda kendiliğimden hamile kalmışım. 1 sene sonra yani. Hatta o kadar rahat hamilelik geçiriyorum ki ne ağrı ne kanama ne bulantı yaşıyorum. İnşallah böyle devam ederse 2 ay sonra oğlum kucağımda olacak. Umarim size moral olmuşumdur.

Dış gebeliği sıfırlananlar peki sıfırlandıktan sonra aynı tüpte sancını devam etti mi? Benim bir haftadır sıfırlandı iğneyle ama ara ara sol kasığımda batma ağrı devam ediyor.

Çok teşekkür ederim rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin . inşallah 6 aylık süreç geçince benimde sağlıklı bı hamileligim olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…