Dış gebelik mi normal gebelik mi ben ne yaşıyorum ?

lilya13

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2023
57
6
29
Selam arkadaşlar konum biraz uzun olabilir.
İlk adet gecikmesinin 5. Günü beta yaptırdım 90 çıktı 7.gün gecikmede 189 9.gün gecikmede 76 çıktı kimyasal gebelik diye düşündüm doktora gitmedim. Daha öncede 1 kimyasal geçmişim var. Zaten 76 çıktığı gün kanamam başladı normal adet gördüm 5 gün sürdü kanamam. Adet bittikten 3 gün sonra gebelik testi yaptım evde pozitif çıktı kan tahlili yaptırdım hemen 106 çıktı. Akşam acile gittm dış gebelik olabilir mi diye doktor yeni bir gebelikte olabilir dış gebelikte olabilir dedi tekrar beta istedi yarın beta yaptırıcam. Şubat ayında dış gebelikten ameliyat olmuştum iç kanama yaşadım sol tüpüm alındı. Ben şuan ne yaşıyorum acaba tekrardan yeni bir gebelik ihtimali olsun pek sanmıyorum ama doktor öyle söyleyince bi ümitlendim. Başına bu tarz bişey gelmiş olan varmı ?

Başımdan böyle bisey geçmedi ama acaba reglinin üzerine hamile olabilir misiniz ümitlendirmek istemem ama öyle olan duydum üzerine görme deniyor hatta eskiler

Merhaba değerim 170 çıktı 2 katı bir artış yok ama 3. Değeri görelim dedi cumartesi günü tekrardan kan vericem

Değerim 106 ya düşüp tekrar 169 a yükseldi 2 doktora gittim ikiside önce kürtajı sonra sonuca göre dış gebelikse iğne yapıcaz dedi. Dün kürtaj oldum 1 hafta sonra patoloji sonucum çıkıcak ve beta bakılacak. Umarım iğneye gerek kalmaz. Psikolojik anlamda çok yorucu bir süreç.

Değerim 106 ya düşüp tekrar 169 a yükseldi 2 doktora gittim ikiside önce kürtajı sonra sonuca göre dış gebelikse iğne yapıcaz dedi. Dün kürtaj oldum 1 hafta sonra patoloji sonucum çıkıcak ve beta bakılacak. Umarım iğneye gerek kalmaz. Psikolojik anlamda çok yorucu bir süreç.
merhaba benim adetim 26 ağustos olmam lazımdı o gün kahve akıntı oldu ilk oğlumdada olmuştu şüphelendim test yaptım pozitif çıktı kan verdim 27 sinde 15.30 çıktı ertesi gün aşırı kanamaya döndü pıhtılı dr a gittim baktı gebelik var ama bazen ilk başlarda kimyasal olup gidebiliyo dedi cuma günü kontrole çağırdı dün tekrar kan verdim 29 u 30.50 çıktı kanamam bi tık daha az kanamam sanki ne yaşıyorum bilmiyorum kimyasal gebelik olsa değer düşmezmiydi ? dış gebelik vs olmasından korkuyorum açıkçası

sizin son durumunuz nedir

merhaba benim adetim 26 ağustos olmam lazımdı o gün kahve akıntı oldu ilk oğlumdada olmuştu şüphelendim test yaptım pozitif çıktı kan verdim 27 sinde 15.30 çıktı ertesi gün aşırı kanamaya döndü pıhtılı dr a gittim baktı gebelik var ama bazen ilk başlarda kimyasal olup gidebiliyo dedi cuma günü kontrole çağırdı dün tekrar kan verdim 29 u 30.50 çıktı kanamam bi tık daha az kanamam sanki ne yaşıyorum bilmiyorum kimyasal gebelik olsa değer düşmezmiydi ? dış gebelik vs olmasından korkuyorum açıkçası
Merhaba bence şuanlık sizin değer artış sayınız iyi. 2 kat artış var ama doktorlar genelde 3-4 kere test istiyorlar emin olmak için. Umarım sağlıklı olur.

Merhaba bence şuanlık sizin değer artış sayınız iyi. 2 kat artış var ama doktorlar genelde 3-4 kere test istiyorlar emin olmak için. Umarım sağlıklı o

Merhaba bence şuanlık sizin değer artış sayınız iyi. 2 kat artış var ama doktorlar genelde 3-4 kere test istiyorlar emin olmak için. Umarım sağlıklı olur.
merhaba bugün 121.48 çıktı değerim yani sırasıyla
27 ağustos 15.30
29 ağustos 30.95
31 ağustos 66.13
2 eylül 121.48
benim daha 2 günde bir kan vermeme gerek varmı acaba

27 ağustos 15.30
29 ağustos 30.95
31 ağustos 66.13
2 eylül 121.48
Tam 2 kat artış olmamış ama yine artmış doktorlar yine takip isterler bence. Eğer bekleyebilirseniz 2 günde değil de 4 günde bir verin. Benim için beklemek zor oluyordu. Birde kan testlerinizi hep aynı yerde yaptırın. Farklı yerlerde yapılan değerler sonuçları etkileyebiliyormuş

27 ağustos 15.30
29 ağustos 30.95
31 ağustos 66.13
2 eylül 121.48
121 çıkan değer regl gecikmesinin kaçıncı günü bu arada ?

27 ağustos 15.30
29 ağustos 30.95
31 ağustos 66.13
2 eylül 121.48
Benim de
30 ağustos 85.14
3 eylül 216
5 eylül 324. Dr dış gebelikten şüpheleniyor ama bunun icin erken değil mi sizce

27 ağustos 15.30
29 ağustos 30.95
31 ağustos 66.13
2 eylül 121.48
Benimde
30 ağus 85.14
3 Eylül 216
5 eylül 324 şeklinde dr dış gebelikten fazlasıyla şüpheleniyor cumartesi de bakıp ona göre kürtaj dedi ama sizce erken değil mi

Benimde
30 ağus 85.14
3 Eylül 216
5 eylül 324 şeklinde dr dış gebelikten fazlasıyla şüpheleniyor cumartesi de bakıp ona göre kürtaj dedi ama sizce erken değil mi
bende konuştum az önce banada kürtaj dedi yarın aç gelin bi dedi bilmiyorum inanın kafam durdu

bende konuştum az önce banada kürtaj dedi yarın aç gelin bi dedi bilmiyorum inanın kafam durdu
Hadi ya çok üzüldüm. Bende başka bir dr ile konuştum cumartesi gel bir bakalım dedi birde ona muayene olacağım oda aynı şeyi söylerse yapacak bir şey yok Allahım hayırlısını kolaylıkla versin

Hadi ya çok üzüldüm. Bende başka bir dr ile konuştum cumartesi gel bir bakalım dedi birde ona muayene olacağım oda aynı şeyi söylerse yapacak bir şey yok Allahım hayırlısını kolaylıkla versin
Kesinlikle bence tek doktor görüşüyle kalmayın. Kasıklarınızda ağrı varmı acaba

X