Gebeliğe Hazırlık Dış gebelik laparoskopi tüp alımı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim dış gebelik sonucu kapalı ameliyat ile sağ tüpüm alındı. Hiç bir şeye dikkat etmedim umursamadım hatta dikişlerim alındı bir kaç hafta sonra denize girdim hafif iltihap oldu umursamadım. Korunma sürem bitince tekrar doğal yol ile hamile kaldım ve sağ taraftan yumurtladım yine. Herşey allahtan içini ferah tut 🌸
Sag taraf alinan tupun tarafindan mi hamile kaldiniz ❤ benimde sag tupum alindi bu ay sag tarafim agridi yumurtlama gunumde . Cok kotuydum moralim bozuldu yani olabiliyormus 😍

Herkese merhaba. Dışgebelik sonrası sağ tüpüm alındı 1,5 ay önce. Ayrıntıları anlatmama gerek yok zor bir süreçti.. asıl şunu danışmak istiyorum size, dışgebelikte başlayan ve devam eden bir ağrım var. Kasık ağrısı gibi değil, vulvanın biraz aşağısında devamlı sızlayan bir ağrı.kasılma ağrısı gibi.. sızım sızım sızlıyor bazen ayağa vuruyor sızısı.,,. ve hiç geçmiyor... doktorun söylediği şey, ameliyat izi iyileşmeye çalışıyor; sinirler birbrine bağlı olduğu için de alt kısma vuruyor. Diyor.,, böyle bir ağrı hisseden var mı?

Herkese merhaba. Dışgebelik sonrası sağ tüpüm alındı 1,5 ay önce. Ayrıntıları anlatmama gerek yok zor bir süreçti.. asıl şunu danışmak istiyorum size, dışgebelikte başlayan ve devam eden bir ağrım var. Kasık ağrısı gibi değil, vulvanın biraz aşağısında devamlı sızlayan bir ağrı.kasılma ağrısı gibi.. sızım sızım sızlıyor bazen ayağa vuruyor sızısı.,,. ve hiç geçmiyor... doktorun söylediği şey, ameliyat izi iyileşmeye çalışıyor; sinirler birbrine bağlı olduğu için de alt kısma vuruyor. Diyor.,, böyle bir ağrı hisseden var mı?
Ben kapalı ameliyat olduktan sonra dikiş yerlerim hariç dediğiniz şekilde yerde ağrım olmadı geçmezse başka bir doktora görünün isterseniz

X