Dis gebelik ignesi

Sibell111111

N
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2022
142
17
41
Hanımlar igne oldum gün 7 gün oldu ama değerler sabit kalmış çok ufak artış var doktor alttan muayene etti dış gebelikte dağılım var dedi ikinci doz dedi doktor kanama var ama yogun değil napcam bilemiyorum çok üzgünüm aynı sıkıntıyı yaşayan varmi hanimlar😞😞😞

Evet benimde çok az bi düşüş olmuştu. Doktor 2. Dozu istedi. 2. Doz %90 işe yarıyormuş ve benimde yaradı. Düşmeye başladı 2 den sonra

Merhaba bende su an diş gebelik yaşıyorum. İlk önce kimyasal sandık yükseldi ve düştünüz an 400 lere çıktı iğne vuruldum 4 gün hastanede kalacakmışım kalıyorum şu an yarın beta bakacaklar düşmüşse gideceğim yoksa yine iğne vuruyorlarmış yine kalacakmışım Allah korusun 😢 ben gebeliği göğüs büyümesi ile anlamıştım beta yükseldikçe büyüdü. Küçülmeye başlamıştı şimdi baktım yine büyümüş çok korkuyorum 😢 sizin bir belirti var mıydı?

Merhaba bende su an diş gebelik yaşıyorum. İlk önce kimyasal sandık yükseldi ve düştünüz an 400 lere çıktı iğne vuruldum 4 gün hastanede kalacakmışım kalıyorum şu an yarın beta bakacaklar düşmüşse gideceğim yoksa yine iğne vuruyorlarmış yine kalacakmışım Allah korusun 😢 ben gebeliği göğüs büyümesi ile anlamıştım beta yükseldikçe büyüdü. Küçülmeye başlamıştı şimdi baktım yine büyümüş çok korkuyorum 😢 sizin bir belirti var mıydı?
Düştümü değerler

Merhaba dis gebelik teshisi nasil konuluyor? Bende suan yasiyor olabilirim. Herhangi bir belirtiniz var miydi?

Valla azda olsa düşmüş çok şükür bu bile iyi benim için çok korkutmuştu doktorum abartmıştı (ya da gerçeği söyledi bana abartı geldi iç kanama dedi ölüm riski dedi aşırı korktum)

Tesekkur ederim, ben baska sorunlarim varken ogrendim bhcg yuksek cikti henuz net birsey yok ama kanamam vardi zaten doktor deger dusuk dis gebelik de olabilir dusuk de yapiyor olabilirsin dedi. Ikinci bhcg de belli olur mu peki
Değerlerin kaç evet ikinci beta verdiğinde belli olur kanaman olduğu halde değerler azda yükselirse dış gebelik olur

X