Dış gebelik iğnesi hakkında? Tecrübesi olanlar yardımcı olabilir mi?

Ladyblack3

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2018
195
64
Merhaba kızlar;
Benim sorum şu dış gebelik iğnesinden sonra illa kanama ve ağrı olması gerekiyor mu? Yani iğneden sonra kanama ve ağrı olmaması iğnenin başarısız olduğunu işe yaramadığını mı gösteriyor?

Merhaba kızlar;
Benim sorum şu dış gebelik iğnesinden sonra illa kanama ve ağrı olması gerekiyor mu? Yani iğneden sonra kanama ve ağrı olmaması iğnenin başarısız olduğunu işe yaramadığını mı gösteriyor?
Merhaba canım ben de 2 gün önce vuruldum o iğneden bende de kanama olmadı henüz. Ama illa da olacak diye bir şey duymadım. Ben de öyle düşünüp korkmuştum ama olmayadabilirmiş. Siz ne zaman vuruldunuz? Değeriniz kaçtı?

Merhaba canım ben de 2 gün önce vuruldum o iğneden bende de kanama olmadı henüz. Ama illa da olacak diye bir şey duymadım. Ben de öyle düşünüp korkmuştum ama olmayadabilirmiş. Siz ne zaman vuruldunuz? Değeriniz kaçtı?
Teşekkür ederim canım ben dün vuruldum, değerim 168 di.
allahım hepimize şifalar versin inşallah 🙏
Senin değerin kaçtı?

Merhaba kızlar;
Kuzucum iğne sonrası kanama olmaması daha iyi demişti doktorum ben de geçen hafta hastaneden taburcu oldum. Değerim 188 idi 1.5 haftada çok şükür 14ü gördüm. Hafif hafif ağrın, gaz sıkışması gibi karın şişliği vs olabilir. Ama olmaması daha iyi ♥️💜

Teşekkür ederim canım ben dün vuruldum, değerim 168 di.
allahım hepimize şifalar versin inşallah 🙏
Senin değerin kaçtı?
Amin inşalalh 🙏🏻Ben iğne vurulduğumda 637’ydi canım bakalım yarın ve pazartesi kan vericem. 4. Gün ve 7. Gün yani öyle oluyormuş. Sana ne zaman dedi doktorun kan için bi daha?

Amin inşalalh 🙏🏻Ben iğne vurulduğumda 637’ydi canım bakalım yarın ve pazartesi kan vericem. 4. Gün ve 7. Gün yani öyle oluyormuş. Sana ne zaman dedi doktorun kan için bi daha?
Banada 4. Ve 7. Gün beta dedi ama haftasonuna denk geldiği için pazartesi gel dedi yani 5. Gün 😔 inşallah düşer değerlerimiz 🙏 haber ver olur mu merak ederim seni

Değerim iğne günü 637 ydi şimdi 4. Gün 817 olmuş ama doktor zaten bi tık artar demişti. Sordum yine artış hızını azaltmış şimdi pazartesi gününü bekleyeceğiz bi daha bakalım. O daha belirleyici olacak. 😌

Merhabalar çok geçmiş olsun ben 3 ay önce vuruldum dış gebelikten dolayı iğne 4.gun ağrı başladı çok şiddetli ağrım olmadı ama yine rahatsız edici bı ağrım olmuştu. Adet kanaması gibi de kanamam oldu 3 gün sürdü . Ama.doktorum ağrı ve kanama olmaması da normal demisti

Merhabalar çok geçmiş olsun ben 3 ay önce vuruldum dış gebelikten dolayı iğne 4.gun ağrı başladı çok şiddetli ağrım olmadı ama yine rahatsız edici bı ağrım olmuştu. Adet kanaması gibi de kanamam oldu 3 gün sürdü . Ama.doktorum ağrı ve kanama olmaması da normal demisti
Merhaba canım evet evet benimde bugün 4. Gün kramp girer gibi bi ağrım oldu ama uzun süreli değil sonra kanama oldu ama aşırı fazla olmadı henüz bakalım ne olacak ilerleyen günlerde. Sizin değeriniz kaçtı iğne vurulunca ve kaç güne değeriniz sıfırlandı?

Teşekkür ederim canım çarşamba oldum iğneyi bugün sabah kanama oldu pembe kırmızı arası az önce de ağrım oldu hafif benimde inşallah iğne işe yarıyordur 🙏😔

Canm bende de kanama olmadı iğneden sonra
En belirgin sey gaz sancısı gibi sancı girmesi oldu
Geçmiş olsun kuzum
Anladım teşekkür ederim canım benimde kanamam bugün az oldu az önce de dediğin gibi ağrı oldu kramp tarzı inşallah iğne işe yarıyordur 😔🙏

X