Dış gebelik Hk.

umudumsunsen3105

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2024
6
0
33
Merhaba.Son adet tarihim 28 temmuzdu.
test yaptım ve pozitifti.Daha önce 2 kere dış gebelik geçirdim ikisi de iğne ile sonlandı.2tane çocuğum var,doğal yollardan oldu.
3 Eylül'de kan verdim sonuç :223
5eylul 570
9 Eylül 887
11 Eylül 1253
Düzensiz artarak devam etti.Dr emin olamadi kese de görünmedi ama rahim icinde küçük küçük keseler görüldü.Daha onxe dış gebelik olduğu için de dış gebelikten şüphelendi.
12 Eylül kürtaj oldum.Rahim temizlendi.Buna gerek var mıydı bilmiyorum aslında ben direk iğne olmak istedim dış gebeliktir diye.Doktor da çok kanaman olur direk iğne tedvaisi uygulayaamm dedi.
Sonuç olarak 13eylulde degerimin 1700lere çıkması sebebiyle iğne oldum tek doz.Ama hala kanama yok ve sağ kasığımda ağrı var.İgne olanlar kanamaniz ne zaman başladı cevaplarsanız sevinirim.

Canım öncelikle çok geçmiş olsun. Herkesin süreci farklı ilerliyor benim kanamam iğneden önce başlamıştı kiminin iğneden sonra da olmuyor kanaması

Benim hala kanama yok salı günü 4.gun olacak ama ben direk 7.gun vermeyi düşünüyorum tahlil..sağ tarafim ağrıyor hatta bacağıma vuruyor ama gaz ağrısı mi dış gebelik kaynaklı mi anlayamiyorum.Dis gebelikten olsa gelip geçmezdi diye düşünüyorum.Daha doğrusu öyle düşünmek istiyorum

Hayır aksine bunu her Dr ya göremiyor ya da söylemiyor o kadar Dr gezdim sadece bir tanesi bunu söyledi.Hatta doğumumu da o Drda yaptım ama malesef başka şehre gitti
Ya gerçekten bazen oyuncak gibi oynuyorlar bu belgelenmiş bişey Nası bunu göz ardı ediyorlar anlamıyorum hangi şehirdeyseniz acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…