Dış Gebelik Hakkında Bilgisi Olan Bakabilir mi?

Benim de ilk dozdan sonra (540) 4 gun kan verdigimde 1800 oldu. Ikinci doz iğne yapdilar, 3 get n sonra yine degerime bakacak doktor. Düşmə le ihtimali varmi ( o kadar yorucu ki bu süre. Uyku bana haram
düşeceğini tahmin ediyorum.inşallah düşer canım.çok yorucu üzücü ve yıpratıcı bir süreç.sağlıkla iyi haberler alırsın inşallah

Kızlar benimki dış gebelik değilmiş, daha sonra topic takip edenler için bilgi olsun diye yazıyorum. Umarım herkes en kısa sürede sağlıklı evlatlarını kucaklarına alır

Dış gebeliğin tespiti zor aslında 2 güne kan verilmesi gerek birden yükselen değer ardından düşer geri. Çıkar falan bende geçirdim. Ne yazikki iğneyle sonlandirildi igne acılı biraz rabbim. Kimseye yaşatmasın... Geçmiş olsun size de iyi düşünün iyi. Olsun

Batanız düzenli artmasına rağmen heöirmşsnz.. Benimde düzenli iki katına çıkıyor Altan muaynede kese görmedi kontrole çağırdı büyük ihtimal dış gebelik dedi... Benim değerler 381 sonra 1000 sonrası 3979 bu değerle vainal göremeyince şüphelendi

evet düzenli arttı.hiç bir ağrım ve kanamam yoktu.ve dış gebelikti.5900lü bir şey oldu halen gözükmüyordu.iğne vuruldu.düşmedi.bir hafta sonra yine iğne vuruldu. düşmedi. halem kalbi atıyordu inatla ve en sonunda iç kanama geçirdim.yani olabiliyor malesef. bebek sağlamsa tüp tıkalıysa bebekte direnebiliyor.beta düzenli artmasına rağmen olabiliyor.Allahtan dileğim sizinki normal gebelik çıksın ve bugün görün inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…