dış gebeliğim kendiliğinden sonlanıyormuş ameliyat olmama gerek kalmadı

burser

burcu
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2008
823
1
39
:dance:arkadaşlar bugün çok mutluyum kan değerlerim normal olmadığı için dış gebelik teşhisi koyulmuştu..ameliyat olucam die beklerken 1 aylık takibin sonunda kan değerlerimin düştüğünü öğrendim ve ameliyata gerek kalmamış 2 tanede kist oluşmuştu onlar için bi operasyon olabilir demişti doktorum ama bugün kistler in küçüldüğünü dış gebeliğinde kendiliğinden sonlandığını söyledi havalara uçtum sizlerlede paylaşmak istedim şükürler olsun sağlığıma kavuşuyorum allah bütün hastalara da acil şifalar versin hepimizin gönlündekini nasip etsin hepinizi çok öpüyorum :teytey::teytey::dance::dance:

çok geçmiş olsun arkadaşım mutlu olmana sevindim umarım bir an önce sağlığına kavuşursun

geçmiş olsun canım.Allah herkese şifa versin

geçmiş olsun canım çık sevindim senin adına allah bol şifalar versin sana ve tüm hastalara

canım çok geçmiş olsun bak herşeyde bir hayır vardır .Allahım sana kolaylık vericek ameliyat olmaktan kurtuldum.Allaha ne kadar şükretsek azdır

ewet dış gebelik ameliyat gerektiriyo sende benim gibi nadir şanslılardansın sevindima.s.

çok geçmiş olsun şükret rabbime canım bu ameliyatla bir yumurtalığını yitiren çok arkadaşımız var.dilerim saşılacakla hamile kalırsın ve rabbim yüzünü güldürür.tüm isteyenlerim yüzünü güldürsün Allahım....

hepinize çok teşekkür edrim allah hepimizin yardımcısı olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…