Diş Eti kanayanlar ...Tuz....

Y

yalan dünya

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi yalan dünya
slm dişlerinizi fırçaladığınızda diş etleriniz kanıyorsa çözümü diş macununun üstüne bir çok az miktarda tuz koyun ve dişlerinizi ve diş etlerinizi fırçalayın kanama duracaktır

paylasımın ıcın saol yalan dunya bende denıyeyım.

kızlar yirmilik dişleri çıkarmamdan sonra diş etlerimde sürekli kanama olmaya başladı bununla ilgili bilgisi olan varmı? yada bu sorunu yaşamış kişiler varsa bi öneri sunun lütfen

Yirmilik dişle ilgisi var mı onu bilmiyorum ama moralini bozmak gibi olmasın ama diş eti kanamalarını hafife almayın derler ve işin kötü yanı bu ara fırçalarken bende de başladı kanama.Gerçekten yirmilikle ilgili olabilir mi?Bende merak ettim şimdi çünkü benim o dişi çektirip kurtulmam gerekiyordu ama biraz korktum ve gidemedim doktora,umarım kötü birşey çıkmaz arkadaşım.

inşallah ama yinede korkuyorum canım şimdi biraz hafifledi gibi ama yinede bilmiyorum acı var etlerimde

tuzlu su ile gargara yap devamlı iyi geliyor...yada dişlerinde tartar varsada dişetlerin kanar en yakın zamanda dr git canım...geçmiş olsunn

Benim dişlerimde çok kanıyordu bi ara hemde ben düzenli bakarım ve bi tane bile çürüğüm yoktur doktora gittim hep bi genel bakım olur temizletirim hemde kanamasını söledim doktor bana günde 3 defa fırçala dedi ben günde bi defa iki defa fırçalıyorum ve durdu kanaması bence dönem dönemde olabilir ve ben kesinlikle dişleri sık sık temizletmekten yana değilim 24 yaşındayım daha hiç temizletmedim hiç de iş agrısı bilmem bi arkadas yazmış 2 ay oldu temizleteli çok sık temziletmek iyi değil diş mineleri zayıflıyor inceliyor dişler gücünü kaybediyor en güzeli doğal bakım arada karbonat ve tuzla fırçalamak.

benm erkek arkadaşımın nerdeyse her dk ka kanıyo beni yanağımdan öpse diş eti kanar valla şaşırıp kalyorum dişçiye git diyorum susuyo kötü bişi olmasndan korkuyorum valla...

arkadaşalr benimde dişim çok kötü kanıyo fırçalarken inş dediğiniz çözüm olur kötü bi şey olmasında inş

tuz iyi geliyormu kızlar bende deneyeceğim

X