direksiyon dersleri ve sınavı

Kurslarda yasaklandı diye bılıorum.Hevesınızı kırmayın bence.Agzı olan konusuo
evet yasaklandı arkadaşım,çok üzülmüştüm bana böyle olması daha iyi oldu.hep ağlıyordum moralimi topladım.burda senin gibi iyi insanlar beni kendime getirdiler sağolsunlar.sende sağolasın

Hangi şehirdesin bilmiyorum, demek ki her yerde ya da her kursta aynısı olmuyor . İki ay önce aldım ehliyeti ve ilk girişte geçtim çok şükür . Hocanın çok etkisi var beni o kadar motive etti ki direksiyon hocam onun sayesinde kendime daha çok güvendim . Direksiyon dersine ilk başladığım gün parkuru gösterdi hocam , diğer 13 gün park yaptım ve parkuru tamamladım . Eğer hocanı değiştirme şansın varsa değiştir derim . Toplam 14 saat zorunlu direksiyon dersi var keşke ilk başta değiştirseydin. Bende kursa başlayana kadar çok heyecanlı ve paniktim

Hangi şehirdesin bilmiyorum, demek ki her yerde ya da her kursta aynısı olmuyor . İki ay önce aldım ehliyeti ve ilk girişte geçtim çok şükür . Hocanın çok etkisi var beni o kadar motive etti ki direksiyon hocam onun sayesinde kendime daha çok güvendim . Direksiyon dersine ilk başladığım gün parkuru gösterdi hocam , diğer 13 gün park yaptım ve parkuru tamamladım . Eğer hocanı değiştirme şansın varsa değiştir derim . Toplam 14 saat zorunlu direksiyon dersi var keşke ilk başta değiştirseydin. Bende kursa başlayana kadar çok heyecanlı ve paniktim
benim beynim durdu.zaten ilk dersler heycanlıydım.aslında zaman ve dersi oturtamadım kafamda.bazen insan böyle boşluğuma geldi der ya benimde öyle oldu işte.elektriğimiz tutmuştu sohbet muhabbet iyi anlaşırız diye düşündüm.yapım gereği insanlarla cana yakın davranırım.ama bana bazen bu insanlar tarafından kullanılıyor .

en azından bu bana bir ders oldu.çok muhabbete girmem artık.bana bugün ne öğreteceksiniz hocam derim sadece.öğretilecekleri öğrenir yoluma giderim.iyi niyetim suistimal oldu.

benim beynim durdu.zaten ilk dersler heycanlıydım.aslında zaman ve dersi oturtamadım kafamda.bazen insan böyle boşluğuma geldi der ya benimde öyle oldu işte.elektriğimiz tutmuştu sohbet muhabbet iyi anlaşırız diye düşündüm.yapım gereği insanlarla cana yakın davranırım.ama bana bazen bu insanlar tarafından kullanılıyor .
Senin hocan tam olarak bunu kullanmış , benimki de şen şakrak bir hocaydı türküler şarkılar söylerdi beni rahatlatmak için . Hayırlısı olsun hakkında canım inşalalh ben hocanın kötü anlamda sana etkisi olduğunu düşünüyorum

inşallah banada nasip olur.çok hevesim vardı.eşim benim için araç bile alacaktı.ama hevesim özgüvenim yıkıldı

Senin hocan tam olarak bunu kullanmış , benimki de şen şakrak bir hocaydı türküler şarkılar söylerdi beni rahatlatmak için . Hayırlısı olsun hakkında canım inşalalh ben hocanın kötü anlamda sana etkisi olduğunu düşünüyorum
inşallah canım allah razı olsun

Himmm anladm cnm hadi hyrlsii insAllah su kritik zMnlar bitsin de hayırlısyla alirsn sende ehliyet
sağol canım derslerim artık bitti özel ders almam gerek onunda ücretini ben ödeyeceğim.hakkımda hayırlısı olur inşallah.sanada hayırlı doğumlar diliyorum.temmuz sanırım senin

sağol canım derslerim artık bitti özel ders almam gerek onunda ücretini ben ödeyeceğim.hakkımda hayırlısı olur inşallah.sanada hayırlı doğumlar diliyorum.temmuz sanırım senin
Saol cnm sende sağlıkla kucağına alırsın insAllah evet temmuzda gözüküyor şimdilik bı sıkıntı olmazsa insAllah 🤲🤗

Sürerken, dur kalk yaparken nasılsınız ki? Zamanında fren yapabiliyor musunuz?
Direk moralinizi bozması olmamış. Kişinin kabiliyetinden olduğu gibi bu biraz da onun başarısızlığı demek aslında.

Şu anda istisnasız bütün kurslar direk karayollarının belirlediği sürücü adayı parkurunda trafikte öğretmeye başlıyor. Bir kaç ders turları en acemi de olsanız mutlaka attırıyorlar. Direk boş toprak alanla başlaması tuhaf olmuş.

İlk derste park göstermeyebilir. O konuda zamanı vardır bilemem.
Benim gittiğim kurs toplam 7 dersin son 3 dersinde L park, geri 25m, ve paralel parka ağırlık veriyordu. Önce sürüşü geliştiriyor.
Bazı kurslar ilk dersten itibaren gösteriyor. Ama iki tip de bir şekilde öğretiyor sonuçta..

Bence siz biraz acelecisiniz. Ve panik hata yaptırıyor. Sakin olmalısınız. Derslerde iyi olan biri bile sınav stresiyle hata yapabiliyor..
Zaten sınavlar dersler nisan ayına kadar iptal oldu..

Direk moralinizi bozması olmamış. Kişinin kabiliyetinden olduğu gibi bu biraz da onun başarısızlığı demek aslında.

Şu anda istisnasız bütün kurslar direk karayollarının belirlediği sürücü adayı parkurunda trafikte öğretmeye başlıyor. Bir kaç ders turları en acemi de olsanız mutlaka attırıyorlar. Direk boş toprak alanla başlaması tuhaf olmuş.

Benim gittiğim kurs toplam 7 dersin son 3 dersinde L park, geri 25m, ve paralel parka ağırlık veriyordu. Önce sürüşü geliştiriyor.
Bazı kurslar ilk dersten itibaren gösteriyor. Ama iki tip de bir şekilde öğretiyor sonuçta..

Bence siz biraz acelecisiniz. Ve panik hata yaptırıyor. Sakin olmalısınız. Derslerde iyi olan biri bile sınav stresiyle hata yapabiliyor..
peki ben aceleciysem ders saatlerim bitti ne zaman öğreneceğim,diyelimki benim param yok özel ders alamıycam,o zaman napacaktım sınavda kurula gelin size iki tur attırayımmı diyeyim?zamanında fren yapamayan insanın tırlarla otobanda sürmesi mümkün mü?eğer hocanın dediği gibi yetersizsem ne işim vardı yollarda.geri l park hiç çalıştırılmadım mesela ,geri l park yaptırabilirdi.siz beni yanlış anladınız sanırım ,tüm dersler bitti.ve ben sınavla ilgili birşey öğrenemedim.

aceleciysem dersler bitti ne zaman öğreneceğim.mecburmuyum özel ders almaya.

en azından birkere olsun anlatıp öğretebilirdi.ben yapamazsam yapamadım der ,özel ders talep ederdim.buna resmen mecbur bırakıldım.

zaten benim genel problemim bana sürüş öğretildi.ama parkurdaki aşamalar öğretilmedi.istediğim kadar o parkuru gideyim bir anlamı yokki.keşke otomatiğe yazılsaydın demek ne kadar doğru?bana bunu söylemesi bana bir yarar sağlamadı.aksine kendime güvenimi bitirdi.niye bana parkı göstermiyorsunuz diyincede yeterli değilsin,2. gündede parka soktuğum oldu diyor.peki ben ekstradan para vermek zorundamıyım?gidip deseydim kursa bana birşey öğretmedi.gezdik gezdik geldik.ben yapamasam öğretse ağzımı açmam öğretti beceremedim der susarım.ben bunu acındırma amaçlı demiyorum ama hamile bir insanım.insan çocuğuna yapamıyorsun demez.tabiki hatalar denilmeli denilmemeli demiyorum,ama konuşmanın bir adabı vardır.ben belki çok alıngan bir insanım,ben belki sevmiyorum .burda bile her söylediğimize dikkat ddiyoruz.
Manuel bir aracınız var mı acaba eşiniz biraz gösterse özel dersler ne kadar bilmiyorum hiç yoktan az paranız gider

parkurda sadece 3 ışık var.peki park çalışması ne zaman yapılıyor.benim ders günlerim bitti maalesef.
Canımya hiç üzülme biz 2 gün paralel park L park hepsini yaptık bende heycanlıydım heycanını yen ayagını yavaş kaldır debriyajdan hocanada söyle moralini bozmasın bizim hocamız sürekli motive ederdi bizi sizi pilot yapacam der gülerdik direksiyon dersleri izle çok faydası oluyor başarılar dilerim

X