Göz Makyajı Dipliner kullananlar buraya :)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

kelebex001

O şimdi aşık :P
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2010
196
0
Kızlar ben dipliner almayı düşünüyorum da sizin yardımınıza ihtiyacım var. Kolay ve incecik sürülebiliyor mu? Bide rengi canlı oluyor mu? Acil yardımlarınızı bekliyorum.

canım neden dipliner bnce kesinlikle eyeliner bakmalısın:79::79::79:bn ikisinde denemiş biri olarak eyeliner hem ince hem kalın sürülmekle beraber oldukçada kalıcı fakat diplinerleri çok sevemedim

ben kullanıyorum memnunum ama tarcih meselesi tabi eğer incecik çekmek istiyorsan eyeliner tercih et derim ama kalın olsun dersen dipliner. ama bence diplinerin sürülmesi daha kolay ama el alıştıktan sonra çokda farketmez gibi geliyo:)

canım neden dipliner bnce kesinlikle eyeliner bakmalısın:79::79::79:bn ikisinde denemiş biri olarak eyeliner hem ince hem kalın sürülmekle beraber oldukçada kalıcı fakat diplinerleri çok sevemedim

Bende eyeliner kullanıyorm ama çok kalın çekiyorum sinir oluyorum ben böyle ince çekmek istiyorum ama olmuyor :2:

Eyelineride ince süremiyorum ki

Bende eyeliner kullanıyorm ama çok kalın çekiyorum sinir oluyorum ben böyle ince çekmek istiyorum ama olmuyor :2:

canım hiç sıkma canını bende senin gibiydim
1.aşama inglottan gel eyeliner ve kesik uçlu fırça aldım
2.aşama 2 3kez deneme yanılma sonucu hüsrana uğrandım .
3.aşama kuyruktan gözün yarısına kadar sürüp sonra göz pınarının ordan ortaya ilerleyerek iki ucun birleştiğinn farkına vardım
4.aşama MİCHELLE PHAN and LİSA ELRİDGE izledim

eveet bende uzun zamandır gel eyeliner videoları izliyordum soracaktım kolay mı diye videolar da kolay görünüyor ama

yılmak yola sürmeye devam:)
zamanla kalın süre süre ince ve düzgün sürmeyi öğreniyo insan şahsen ben öyle öğrendim

bir yerde okumuştum eye liner sürerken dirsegi bir yere sabitleyince daha rahat sürülüyomuş ben eyeliner sürerken önce ince acılmış göz kalemiyle yerini belirleyip üzerine eyelineri sürüyorum hem kalıcı oluyo hemde cok düzgün sürmek için ugraş gerektirmiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…