Diomandın bebeği nasıl bilen var mı?

zuzuefe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2008
10
0
diomand adlı bir üye vardı ve ekim annesiydi ancak bebeği prematüre doğmuştu o zaman yazıyordu takip etmiştim ama şimdi hiç görmedim acaba bilen varmı bebişi nasılmış

uğramii anacım keske uğrasada cınarımızdan haber alsak(

benim de geçen aklıma geldi diamond, bebeğinin adı çınar'dı. nasıllar acaba şimdi?
bi de destina vardı 2 çocuklu,onu da merak ediyorum. bir de enemine vardı, hamileliğnde benim gibi pimpiriklinin tekiydi. heyyy eski ekim anneleriiii!!! nerdesinizzz????

valla kızlar normaldir.kızcağız bebişiyle uğraşıyordur.ben sizi anlamıyom ne zaman vakit bulupda giriyosunuz internete.ben hiç fırsat bulamıyom oğlumla ilgilenmekten.sizin yardımcınız mı var yaww.yada be çok beceriksizim.ev işi yemek gelen giden hiç vaktim olmuyo.bide uykusuz günler. şimdi bile kardeşime bıraktımda girdim yoksa nerdeeee

Teşekkürler arkadaşlar düşündüğünüz için.Biz çoook iyiyiz çok şükür.Çınar büyüdü artık ya da bana öyle geliyor 5500 gr oldu artık.Doktora göre şu an 2,5 aylık.Doğması gereken tarihe göre hesaplanıyor.Normal yani.Gayet sağlıklı cin gibi bir bebek.Bebek gibi bile göremiyorum valla herşeyi anlıyor sanki koca adam yani.Akciğer de dahil herhangi bir sağlık problemi yok çok şükür.Tek sorunumuz yavaş beslenme.Tüm gün beslenmeyle geçiyor gibi birşey yani.Bir saat sürüyor neredeyse sütünü bitirmesi,gazını çıkar altını değiştir,biraz konuş oyna hooopp tekrar sür ve aynı şeyler.Geceler de dahil olunca fazla vakit kalmıyor bana.Tabi gün geçtikçe daha iyiye gidiyoruz.Ben böyle mutluyum şikayetim yok.Sağlıklı olsun da ne yapayım bu günler gelir geçer.Geldi bile süt saatimiz hoşçakalın.

cok sevındım canım ..aman ıyı olundaa...öpuyoruz cınarımızıda..

Canımmmmmm maşallah allah daha iyi etsin inşallah.iyi olunda ikiniz sesiniz çıkmasın ama ara ara burdayız deyin oldumu:))

ben anlattıklarını hep takip etmiştim ve eşime anlatmıştım. seni tanımıyoruz ama çok dua ettik bebeğin için . Bebeğinin sağlıklı olmasına çok sevindim. maşallah diyelim de nazar olmasın. sağlıklı ve mutlu günler dilerim

diamondcum cok sevindim cınarın ii olmasına..bayada toparlamıs kerata..biraz büyüsün bizim yerimize ısır bacaklarını.az üzmedi bizi kçük prens..

heeee senin bebecik erkenden doğduydu dimi, hatta ilk ekim anası sendin sanırsam, bebecik de büyümüş oh ne güzel, doktorlar 2,5 aylık olarak görüyolarsa biz 3 aylık ve 5 kilo olarak minnacıkız yani, maşallah bebişimize

cnm ÇINAR bebeğin iyi olmasına sevindim maşallah diyelim de ALLAH nazarlardan korusun sana bağışlasın o şimdi çok çok yiyip arayı kapatacak anesi çınar gb uzun ömürlü olsun sağlıklı bir yaşam geçirsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…