Dini sohbet edebilecegim bir topluluk ariyorum

Guzelim ben sana bununla ilgili harika bir site onereyim
Ben de bu siteden cok guzel seyler ogrendim.Estanbul sitenin adi.O sitede bir suru seyller ogrenebilirsin.Ben bir cok zorlugu bu sitede astim.
Kadinlar kulubunde yasak boyle konular.

Guzelim ben sana bununla ilgili harika bir site onereyim
Ben de bu siteden cok guzel seyler ogrendim.Estanbul sitenin adi.O sitede bir suru seyller ogrenebilirsin.Ben bir cok zorlugu bu sitede astim.
Kadinlar kulubunde yasak boyle konular.
Gercekten yasak mi??? Yasak olmayi gerektirecek bi mevzu yokki.. Insanlar butun cinsel hayatini luzumsuz ayrintilariyla yazdiklarinda neden yasak gelmiyor acaba..? Ilginc....

Onu bilemem cokta sorgulamadim.cunku diger sitede bu ihtiyacim cok guzel karsilaniyordu.Ben de bu siteye menopoz hamilelik konulari icin girmistim ve yillardir da buradayim.

Dualarımız Sizinle bölümümüzde dua topikleri mevcuttur, o topiklerde yazabilirsiniz.

Dualarımız Sizinle bölümü dışında dini içerik yasaktır, yasağın sebebini detaylarıyla açıklayayım.
Burası dini amaçlarla kurulmamıştır ama herkesin inancına saygı duyulur, sitemizde yalnızca Müslümanlar yoktur, Hıristiyan, Yahudi, Budist, Ateist, Deist vs öğreti de insanlarda vardır.
Böyle renkli bir üye profili olan sitede dini içerik inanç çatışmalarına neden olmaktadır ve bizim felsefemize göre bir kişinin inancı ne olursa olsun aşağılanamaz, küçümsenemez.

Maalesef sitemizde her inanca saygı henüz mümkün olmadığından dini içerik yasaklanmıştır.

İnanç özgürlüğü olmalı deniyorsa bir ateist, deist, budist, yahudi ve hıristiyan üye de inançlarını dile getirebilmelidir çünkü site yönetimi her üyesine eşit davranmakla mükelleftir.
Bir hıristiyan haç eklediğinde, bir müslüman örtüsünden bahsettiğinde, bir budist öğretilerini anlattığında, bir ateist ateistim dediğinde herkesin saygıyla karşıladığı gün sitede dini içerik yasağı kalkar diye umut ediyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…