Dini nikah ile ilgili sorularım var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ffsdghn ciddi misiniz yıllardan oldu 2024, bir diyanet gorevlisi resmi nikahlı kocanla evli olmak için başka bir herifin koynuna gir çık öyle gel der mi?? 🙈🙈🙈 Dese bile, yenge baska bir adamin koynuna girecek mi? Deli misiniz yahhuuu inanmayin boyle sacmalıklara. Abin diline hakim olsun biraz, olmuyorsa da tem8zce bosanıp gitsinler yollarina
Ya gerçekten birbirlerini çok seviyorum yani ben bilmiyorum abimin yengemi ne kadar çok sevdiğini brnde hala anlamış değilim. Nasıl böyle bir şey dediğini zaten hülleyi kabul etmezler de.

Herkese merhabalar şimdi yengemle dün konuştum.bana abimle kavga ettiğini söyledi.Abim ona mesaj da 3 kez boşol demiş. Kimse görmemiş,ben hariç kimse de bilmiyor.şahit yok .Abimin çok pişman olduğunu sinirle söylemiş olduğunu söylüyor.şimdi dini nikah düşmüş mü?
Dini nikâhı da evliliği de oyuncak ettiniz

Herkese merhabalar şimdi yengemle dün konuştum.bana abimle kavga ettiğini söyledi.Abim ona mesaj da 3 kez boşol demiş. Kimse görmemiş,ben hariç kimse de bilmiyor.şahit yok .Abimin çok pişman olduğunu sinirle söylemiş olduğunu söylüyor.şimdi dini nikah düşmüş mü?
Diyanet fetva sitesine girseniz dahi bulacağınız cevabı buraya sormak çok saçma olmuş kusura bakmayın.

Resmi nikah kıyılırken bile şaka ile "Hayır" dersen nikah kırılmaz diye biliyorum. Boşanırkende resmi boşanma var ise, dini nikahta düşüyor. Dini nikah, birlikteliği meşrulaştırıp, duyurmak için yapılıyor diye biliyorum. Ama ikiside yapılıyor.

Dini nikah nasıl düşer bilmem, ama düşüyorsa çocuk oyuncağı mi bu?

D i y a n e t

Böyle konularda bilgisi nedir bilmediğiniz insanlara danışmayın.
Doktorluk derdiniz olsa buraya sorup aldığınız cevaba göre hareket eder misiniz?

:ıslık:

Eklentiler

• 1000084083.jpg
    1000084083.jpg
    34 KB · Görüntüleme: 16
Bizde büyükler dini nikah kırılırken bir nikah akdini kadınlar alsın derler cunki erkek olurki bir sınır veya kavga anında boşar evlilik Allah korusun biter derler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X