Dileklerimiz için Ya Fettah hatmi

Çok sevindim seninde yapmak istemenize hangisini yapalım 239.121 mi 70.000 mi? Buarada babanız nasıl düzeldi inşallah Allahın izniyle?
Kişi sayisi çok olursa 239.121 yapalım ama süresi var mı bilmiyorum. Az kişi olsakda büyük hatmi yapalım
Haber bekliyoruz şu an daha iyi 8 saattir pıhtı atmamış inşallah iyi olucak çok teşekkür ederim Allah razı olsun

bende 239.121 Ya Fettah tan yanayım. Baban içinde dualara dahil oluyorum. Allah'ım acil şifa versin inşallah.
O zaman başlatalım duayı.

239.121 Ya Fettah toplu dileklerimiz için hatimyapıyoruz kızlar ben 3000 aldım kalan 236.121

1000 aldım kalan 231.000
başka bir grupta daha okunuyormuş ben onu bireysel dua zannetmiştim bilsem başlatmazdım bunu. burda birtek senle ben kaldık çok uzun sürer oradan mı devam etsek canım yoksa günah mı olur ya sana sorayım dedim tüh oradan alsak birde 10 bine yakın okumusuz. Nasıl yapalım acaba sence? Aktif Lora

1000 aldım 230.000 kaldı.

Evet akşam ordan etiket geldi bende bireysel sanıyordum. Yavaş yavaş okuruz ya yarım kalmasın. Sen zorlanirsan da devam ederim ben aklım kalır

Evet akşam ordan etiket geldi bende bireysel sanıyordum. Yavaş yavaş okuruz ya yarım kalmasın. Sen zorlanirsan da devam ederim ben aklım kalır
zorlanmam hergün az yada çok okurum bende başladığımız işi bitirelim. olmaz öyle. Anlaştık öyleyse. Baban nasıl buarada? bugün cuma eğer daha iyi olmadıysa esma çekeceğim babanada.

zorlanmam hergün az yada çok okurum bende başladığımız işi bitirelim. olmaz öyle. Anlaştık öyleyse. Baban nasıl buarada? bugün cuma eğer daha iyi olmadıysa esma çekeceğim babanada.
Tamamdir devam edelim o halde. Ya çok teşekkür ederim Allah razı olsun daha iyi olucak insallah yoğun bakımda hala ama kendisinin cabalamasi beni mutlu ediyor

Tamamdir devam edelim o halde. Ya çok teşekkür ederim Allah razı olsun daha iyi olucak insallah yoğun bakımda hala ama kendisinin cabalamasi beni mutlu ediyor
Allah şifa versin inşallah ya şafi çekeceğim bir de sela ile öğle arası namaz kılıyorum hacet için babanıda dileklerime alacağım canım. Hemen iyileşirinşallah Allah şifa versin.

Allah şifa versin inşallah ya şafi çekeceğim bir de sela ile öğle arası namaz kılıyorum hacet için babanıda dileklerime alacağım canım. Hemen iyileşirinşallah Allah şifa versin.
Bunu görmemişim kusuruma bakma çok çok teşekkür ederim. Gönlündeki ne varsa Rabbim hayırlisi ile versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…