Dileklerimiz İçin Hatm-i Tehlil (70000 Kelime-i Tevhid)

canlarım hatim duasını yaptım Rabbim okuyan bütün kardeşlerimden razı olsun ağzınıza sağlık , Rabbim bütün dualarımızı hayırlısıyla gönlümüze göre nasip etsin inşaAllah , Rabbim dünyada da ahirettede afiyet,huzur versin , Rabbim hepinizden razı olsun

Amin canim. Allah hepimizin hayirli dualarini kabul etsin.

canlar akşama kuran hatmine katildim bi cüzüm var onun arkasindan duasini yapayim ben yapinca buraya yazarim ağziniza sağlik hepinizin .dualarimiz hayirlisiyla nasip olsun insaallah

Mübarek günde nekadar güzel denk gelmiş.Ağzına yüreğine sağlık.Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah.Allah Razı olsun canım.

Mübarek günde nekadar güzel denk gelmiş.Ağzına yüreğine sağlık.Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah.Allah Razı olsun canım.
Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah canım Rabbim hepimizden razı olsun . HAYIRLI CUMALAR

Herkese hayırlı günler vefat eden kp için hatmi tehlil yapmak istiyorum yardımcı olup okumak isteyen olur mu acaba allah razı olsun sımdıden

Herkese hayırlı günler vefat eden kp için hatmi tehlil yapmak istiyorum yardımcı olup okumak isteyen olur mu acaba allah razı olsun sımdıden

Başınız sağolsun Allah Rahmet eylesin.Bu konuda genelde dilekler için toplu okuma yapılıyor onunla karışabilir ama ayrı bir konu açıp başlarsan eminim herkes yardımcı olmaya çalışacaktır.

Başınız sağolsun Allah Rahmet eylesin.Bu konuda genelde dilekler için toplu okuma yapılıyor onunla karışabilir ama ayrı bir konu açıp başlarsan eminim herkes yardımcı olmaya çalışacaktır.
Tamam allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…