dileklerimiz için 4444 salat-ı tefriciye

Sistemi anlatabilir misiniz anlamadım da

Canım insanlardan ses çıkmıyo üç kişiden ses çıktı bence üç kişi birbirimize okuyalım...
Dua konusunda hassas olunmasi lazim.katilirim diyen daha sonra katilmiyr. Yeni arkadas alalim katilmak isteyen. Duzenli okuylm.kimin duasinin kabul olacagi belli olmaz.3 kisi de 2 kisi de olabilirz.onemli olan duzenli okumak.

1. Damla (450 okudu)
2. Else03
3.nhrada(200 okudu)
4. Neyisada
5.sulepelin

Ben cikiyrm duzenli okunmuyor. Bana 200 okuyan arkadasa 200 okudum hak gecmesin.

Kızlar lütfen bir grup kurmak ve bir arkadaşa hergün salat i tefriciye okumak istiyorum lütfen katılıp okuyacak olanlar yazsin

selam, tam bir süre belirleyip adetleri de içimizden geldiği gibi değil de kişi sayısına bölerek dağıtsak daha kolay olmaz mı? Böyle biraz daha dağınık oluyor gibi sanki. Tam bitiş tarihini ve okunacak sayıları belirleyip başlayabiliriz. 3 kişi olsa bile daha uzun süre belirleyip bitirebiliriz.

selam, tam bir süre belirleyip adetleri de içimizden geldiği gibi değil de kişi sayısına bölerek dağıtsak daha kolay olmaz mı? Böyle biraz daha dağınık oluyor gibi sanki. Tam bitiş tarihini ve okunacak sayıları belirleyip başlayabiliriz. 3 kişi olsa bile daha uzun süre belirleyip bitirebiliriz.
Evt canim katilan olsa

ben katılırım ama liste yapıp herkes eşit sayıda okursa varım...bu şekılde olmazsa insanlar okumuyor bence....

X