dileklerimiz için 4444 salat-ı tefriciye

Birde uzun sursun belki ama maneviyatli tek tek okunmalidir ve sonunda peygamberimizin ruhuna bagislanarak tabi ki dualarin kabul oldugu bir vakitte duasi yapılma li

Kusura bakmayın ancak akşam bakabiliyorum. 200 de ben okudum, 450 oldu şuan için sanırım

Kizlar daha duyarli olalim. Diger arkadaslarimiza da sira gelsin .uzatmayalim dua suresini

Kizlar isinize karismak gibi o olmasin ama her hafta bir kişiye cekerseniz yavas yavas ama doğru duzgun okunarak hizli hizli bence anlamli olmaz .herkes yavas fakat manevviyatli okumali cünkü dua ancak o zaman kabul olur

Birde uzun sursun belki ama maneviyatli tek tek okunmalidir ve sonunda peygamberimizin ruhuna bagislanarak tabi ki dualarin kabul oldugu bir vakitte duasi yapılma li
Canim zaten oyle yapilir. Daha once de oyle yapilmisti herhafta 1 kisiye .

Nerelerdesiniz? Duzenli okunacaksa devam etcem. Daha oncede tefriciye okindugunda herkes duzenli giriyordu.Duayi uzatmamak en guzeli. Gunluk 10 tane de olsa okuyalim.Hak yenmesin.

Nerelerdesiniz? Duzenli okunacaksa devam etcem. Daha oncede tefriciye okindugunda herkes duzenli giriyordu.Duayi uzatmamak en guzeli. Gunluk 10 tane de olsa okuyalim.Hak yenmesin.
Canım insanlardan ses çıkmıyo üç kişiden ses çıktı bence üç kişi birbirimize okuyalım...

Kızlar yeni liste yapıcam damla arkadaşımıza 450 okumuştum devam edicem yazmayanlarida listeden çıkarıyorum başka katılan varsa şimdide katıldım liste yapicam

Canim zaten oyle yapilir. Daha once de oyle yapilmisti herhafta 1 kisiye .
Canim ben kendime başladım erken Bitirim sandım ama bugün son günüm bitiyor benimki sonra hemen seninki başlayıp yazarım sayısını akşam yada yarın

X