Dileklerimiz İçin 313 Fatiha Suresi

tugce0640 tugce0640 ( 45 adet fatiha )

@kardelen_08 ( 45 adet fatiha )

C cansu_tr ( 45 adet fatiha )

K Khvekokusu20 ( 46 adet fatiha )

birumut58 birumut58 ( 40 adet fatiha ) okudu✔

Uraniaaflora Uraniaaflora ( 46 adet fatiha )

Cuel Cuel ( 46 adet fatiha)

durkan durkan ( Mazeretli ) ✔ Duam:Allahım bütün sıkıntılarımızı feraha çıkartsın inşallah. Maddi ve manevi borçlarımı bitirmek.

DUA sırası durkan durkan arkadaşımızda cuma akşama bitirelim inşallah. Zeyno arkadaşımıza da yazıyorum ama iletiliyormu kızlar iletilmiyorsa ona sayi yazmayayim
Okudum

Snigurucka Snigurucka ve @zeynoc17 ikinizinde eline emeğine sağlık Allah razı olsun. Çok uğraştınız siz ve diğer arkadaşlar hakkınızı helal edin, benim hakkım var ise herkese helal olsun.
Ben yeni listeye katılamayacağım bu ara biraz yoğunluğum var. Size iyi okumalar diliyorum. ❤
Helal olsun canım teşekkür ederiz

Uraniaaflora Uraniaaflora canım bitti mi senin? Kızlar zeyno arkadaşımızdan ses yok hala onun sayısını da düşerek okuyalım isterseniz
Kızlar cok sagolun ben bundan sonra fazla okuyup telafi edecegim beni idare etmişsiniz hepinizden Allah razı olsun ♥️ canım listenin güncel halini atarsan ordan takibe devam edebilirim 😘

Kızlar cok sagolun ben bundan sonra fazla okuyup telafi edecegim beni idare etmişsiniz hepinizden Allah razı olsun ♥ canım listenin güncel halini atarsan ordan takibe devam edebilirim 😘
Hoşgeldin canım yeni listeye başlanacak devam etmek isteyenler yazsın listeyi atarım

X