Dileklerimiz İçin 313 Fatiha Suresi

K Khvekokusu20 cnm ben heran mazeretlenebilirim kendi adıma 39 tane okudum. Benim duam herşeyden önce çocuklarımın ve ailelerimizin bizlerin sağlığı. İşlerimizin açılması,hayırlı kazançlarımızın çoğalması ve kapalı rızık kapılarımızın açılmasını nasip etsin rabbim.

Arkadaşlar @zeynoc19 un neti yok güncellemeyi ancak pazartesi yapabilecekmiş bu sureye kadar listeyi gönüllü almak isteyen güncelleme yapabilir

Kızlar liste neden ilerlemiyo baya geçmiş aradan zeyno arkadaşımız gelene kadar devam ettirecek arkadaşımız yoksa ben devam ettireyim isterseniz. Ben listede yokum ama yeni listede olucam inşallah. Diğer türlü çok uzun sürecek yoksa

tugce0640 ( 58 adet fatiha )

kardelen_08 ( Mazeretli )

C cansu_tr ( 59 adet fatiha )

K Khvekokusu20 ( 59 adet fatiha )

birumut58 ( 40 adet fatiha ) okudu✔

Uraniaaflora ( 58 adet fatiha )

Cuel (39 adet fatiha) okudu✔ Mazeretli (Benim duam herşeyden önce çocuklarımın ve ailelerimizin bizlerin sağlığı. İşlerimizin açılması,hayırlı kazançlarımızın çoğalması ve kapalı rızık kapılarımızın açılmasını nasip etsin rabbim.)

durkan ( Mazeretli )

Liste bu şekilde kızlar
Dua sırası Cuel arkadaşımızda

okudum allah kabul etsın

Vakit ayırabilsem yardımcı olucam ama bende çocuklardan arada girip çıkabiliyorum. Bencede biri devam ettirmeli az kaldı zaten.

Cnm mazeretim bitti benim zeyno arkadaşımız giremiyor onun adına kendim için okuyorum onu okudu sayabilirsin cnm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…