Dileklerimiz İçin 313 Fatiha Suresi

Cnm okudum kendi adıma.

Okudum

Okudum canım

Elif arkadaşımız için okudum Rabbim gönlünden geçeni hakkında hayırlısıyla en yakın zamanda nasip etsin inşallah

Canım ben mazeretliyim bana da sayı vermişsin

okudum Allah kabul etsin.Çok güzel bir niyette bulunmuşsunuz bu arada.Duanıza bizi de katmışsınız Allah razı olsun..

Olmadı canım 3.gunden sonra bölünme durdu transfer gerçekleşmedi
ben inanıyorum ki simdi olmasa da uc ay ya da 5 ay sonra olacak.Rabbim sabrımızı sebatımizı ölçmek için duamızı tehir etmiştir sadece ama muhakkak kabul olmuştur inanın her dua kabul oluyor.Kendim yaptığım dua okumalarımda da zaten genelde bitirdigimde degil uzerinden belli bir zaman gectikten sonra kabul oldugunu gördüm.Galiba rabbim sabrımızı ve sebatımızı sınıyor.Musterih olunuz o güzel haberi bir gün buradan vereceksiniz ben inanıyorum.

Olmadı canım 3.gunden sonra bölünme durdu transfer gerçekleşmedi
Cansucum cok gecms olsun rabbim buyuk maalesef nasibimizi beklemek zorunda kaliyoruz allah buyuk cok uzuldm insallah gonlunce olsun rabbim bu acinin ecrini versn ❤

okudum Allah kabul etsin.Çok güzel bir niyette bulunmuşsunuz bu arada.Duanıza bizi de katmışsınız Allah razı olsun..

Allah sizlerden razı olsun. Hep inanmışımdır kalabalık edilen dualar her zaman çabuk tutar. Buraya üye olduğumdan beri dua gruplarındayım hangi grupla okusam o duam kabul oldu çok şükür. Kalbi ne güzel insanlarızki oluyor. Varsa günahımızda rabbim affetsin inşallah. O yüzden duama sizleride katmak istedim

Kizlar yarin birgün yumurtlama günüm ne olur benim için de çok dua edin.Elhamdülillah 2 tane kizim var bir de Rabbimden hayırlı sağlıklı salih(erkek) bir evlat istiyorum Beni de dualarınıza katarsanız sevinirim.Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…